Новини » Політика 9 квітня, 2019, 11:08
Рада продовжила розгляд «мовного» закону: Парубій просить не затягувати

У вівторок, 9 квітня, народні депутати продовжили роботу над «мовним» законом із розгляду 1218-ї поправки із понад 2 тисяч.

Як повідомив під час ранкового засідання Ради, яке транслює телеканал ZIK, голова ВРУ Андрій Парубій, до президії надійшли листи від двох депутатів від Опоблоку щодо низки поправок, на яких вони наполягають.

Спікер наголосив, що кожну із них будуть оголошувати, проте закликав, щоб парламентарі не затягували розгляд законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної № 5670-д.

Із трибуни ВРУ щодо законопроекту доповідає голова парламентського Комітету з питань культури та духовності Микола Княжицький.

Додамо, Рада розглядає поправки до «мовного» закону уже впродовж третього тижня роботи у пленарному режимі.

Нагадаємо, 4 жовтня 2018 року народні депутати України прийняли за основу проект Закону про забезпечення функціонування української мови як державної № 5670-д.

28 лютого 2019 року Верховна Рада почала розглядати законопроект у другому читанні. До проекту закону надійшло понад 2 тисячі поправок.

Голова ВРУ Андрій Парубій заявив про спроби зірвати розгляд «мовного» закону. До завершення останнього перед першим туром президентських виборів пленарного засідання 22 березня обранці встигли розглянути трохи більше, як половину поправок до законопроекту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 02:54 :29