Новини » Політика 9 квітня, 2019, 20:15
«Політичний досвід проти сценічного»: 19 квітня має відбутися другий етап дебатів, – Юринець
ZIK
ZIK

Перший етап дебатів мав би відбутися 14 квітня на НСК «Олімпійський», а 19 квітня на «Суспільному» – другий етап дискусії між кандидатами на президентський пост, щоб українці у другому турі виборів Президента України 21 квітня змогли зробити свідомий вибір, а не голосували за «кота в мішку».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України (фракція БПП) Оксана Юринець.

Нардеп наголосила, що дебати – це вимога законодавства, яку слід виконувати. Вона зазначила, що якби кандидат у США не прийшов на такі дебати, це означало б для нього повний крах.

«Сьогодні ми маємо ситуацію, коли є політичний професійний досвід, з іншого боку  є інший досвід – театральний, сценічний. Чого ж тут боятися? Тут має бути дискусія різних людей, але людей, які мають виконувати функції, які сьогодні є, – представляти Українську державу на міжнародному рівні, бути головнокомандувачем українського війська», – зазначила Оксана Юринець та наголосила на важливості дебатів, щоб українці 21 квітня змогли зробити свідомий вибір, а не голосували за «кота у мішку».

Оксана Юринець акцентувала, що перший етап дебатів мав би відбутися 14 квітня на НСК «Олімпійський», а 19 квітня на «Суспільному» мав би пройти другий і заключний етап дискусії між претендентами на президентський пост.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. До другого туру вийшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

3 квітня Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак вимагав, щоб це відбулося на стадіоні НСК «Олімпійський». Своєю чергою Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський»

9 квітня голова фракції БПП Артур Герасимов заявив, що датою дебатів на НСК «Олімпійський» має бути саме 14 квітня – останні вихідні перед днем голосування у другому турі, а офіційні дебати мають відбутися 19 квітня, і лише у студії суспільного мовника.

Голова ЦВК Тетяна Сліпачук заявила, що в Комісії наразі не бачать підстав для зміни постанови від 5 травня 2014 року № 472, якою визначається, що теледебати між кандидатами відбуваються в студії (кімнаті) Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Як повідомив голова правління ПАТ НСТУ Зураб Аласанія, «Суспільне» готове до проведення дебатів між кандидатами в Президенти України 19 квітня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 11:21 :36