Не хочу бути безхребетним перед клоунами: Барна прокоментував свою бійку на ZIKу

ZIK

Народний депутат України Олег Барна заявив, що напав на представника команди Зеленського Святослава Юраша, бо вважає того «дезертиром», який «обгаджує українську армію». Він погодився, що факти брехні мають встановлювати правоохоронні органи, однак, коли питання стосується національної безпеки, не можемо втрачати дорогоцінного часу.

Про це він заявив в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Він розповів: коли тривала програма «Гра Z вогнем» на ZIKу, перебував у «державному готелі». Однак, озвучені представником команди Зеленського Святослава Юраша заява, так обурили нардепа, що той одразу ввірвався у студію телеканалу.

«Не можу спокійно дивитись, коли якась особина, що тікала від мобілізації, дезертир, звинувачує у смертях наших воїнів не Путіна, а Головнокомандувача країни, який відродив армію, зупинив агресора та понад 300 раз був на передовій. Ця особина ще й обгаджує українську армію», – заявив Барна.

«Не можна допустити, щоб ці дезертири давали оцінку тому, що робиться на сході. Вони ховалися за спини дітей та дружин. Я хочу до них звернутися: при будь-яких розкладах не допустимо здачі інтересів держави. Мир має бути лише через перемогу, бо не хочу, щоб мої діти служили на Сахаліні або гинули в Чечні чи в Сирії», – наголосив нардеп.

Відповідаючи на запитання про коректність своїх дій, Барна підкреслив: не хоче бути «безхребетним політиком» в країні, що воює.

«Я не хочу мирно сидіти та спостерігати, як клоуни-дизертири паскудять мою армію та державу. Нам взагалі потрібно оголосити всеукраїнську громадську мобілізацію проти цього про кремлівського зеленого реваншу», – обурювався він.

Водночас, він порадив журналістам не запрошувати «цих осіб» на телеканал і пошкодував, що наразі парламент не готовий підтримати ініційований ним відповідний законопроект. Однак, на його думку, доведення таких фактів брехні може тривати дуже довго, а під час гібридної війни, час для нас є надто дорогим.

«Є процедура розгляду судових справ, які, відповідно до процесів, тягнуться по півроку і більше. Натомість тут питання стосуються нацбезпеки», – переконаний нардеп.

Окрім того, Барна вважає: якогось рукоприкладства щодо Юраша не було.

«Я тільки його «попустив» та попередив, щоб більше не брехав і не давав оцінку бойовим діям, якщо є дезертиром та втікачем від мобілізації. Ще не вистачало б, щоб у нас президент був дезертиром під час війни», – заявив депутат.

Як повідомлялось вчора, нардеп від БПП Олег Барна посварився із представником команди Володимира Зеленського Святославом Юрашем у коридорах телеканалу ZIK – дійшло навіть до рукоприкладства.

Читайте також: Ухопив за горло і порвав сорочку: Барна побився із представником Зе-командиLoading...