Новини » Політика 9 квітня, 2019, 22:10
«Не фантазуйте!»: Березюк заперечив інформацію про вихід Соболєва із «Самопомочі»
ZIK
ZIK

Єгор Соболєв не написав заяву про вихід із фракції. Цієї заяви я фізично не маю і не бачив. Він мене про це не повідомив.

Про це під час включення в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

Відповідаючи на запитання журналістки, чи з «Самопомочі» справді хоче вийти частина депутатів, як про це заявив Андрій Садовий, Олег Березюк підкреслив, що лідер політичної сили задекларував ті речі, які він вважав за потрібне сказати.

«Вчора і сьогодні відбувалося засідання фракції. Одразу хочу сказати, що Єгор Соболєв не написав заяву про вихід із фракції. Цієї заяви я фізично не маю і не бачив. Він мене про це не повідомив», – заявив Олег Березюк.

Він додав, що на засіданні фракції була «нормальна традиційна дискусія щодо процесів, які розгортаються в країні, ставлення до цих процесів і майбутнє цих процесів».

«Воно завжди так відбувалося і відбувається сьогодні», – підкреслив Березюк і закликав журналістів «не фантазувати», а просто сприймати дискусію, яка народжує якийсь новий процес.

«Але беззаперечно, що політична партія «Самопоміч» і політична фракція у парламенті буде мати процес для того, щоби бути якісною противагою шаленого олігархічного режиму, який якісно розцвітає в Україні. Ми завжди були противагою до нього, навіть будучи в коаліції», – наголосив Березюк. Він нагадав, що «Самопоміч» свого часу вийшла з коаліції саме для того, щоби стати ще ефективнішою силою у створенні управлінської системи української держави.

Нагадаємо, сьогодні зранку керівник парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявив, що у політсилі завжди існувала внутрішня дискусія. Тож якщо хтось із його колег захоче вийти з партії чи фракції за політичними чи ідеологічними мотивами, ніхто не заперечуватиме. Однак «буде прикро», якщо вони перейдуть у провладну команду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 20:01 :22