Новини » Світ Читать эту новость на русском

Майже половина грузинів хочуть добрих відносин з Росією

Фото: EPA/ZURAB KURTSIKIDZE

44% громадян Грузії вважають, що попри російську окупацію, Тбілісі повинен вибудувати з Москвою добросусідські відносини.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Грузия Online.

Як свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного на замовлення Transparency International – Georgia, 24% грузинів повністю згодні з тезою про те, що з РФ треба підтримувати добрі відносини, а 20% – просто згодні.

Приблизно половина респондентів, однак, займає протилежну позицію. 46% (зокрема 30% повністю) згодні з позицією, що Росія є окупантом Грузії, і у Тбілісі не повинно бути з нею добросусідських відносин до тих пір, поки не відбудеться деокупація територій країни.

Згідно з дослідженням, більшість опитаних (41%) вважає, що влада намагається підтримувати з Росією і Євросоюзом однаково хороші відносини. 27% вважають уряд прозахідним. Лише 16% респондентів вірять у те, що «Грузинська мрія» проводить проросійську політику.

Соцдослідження для Transparency International – Georgia проводив Кавказький дослідний ресурсний центр (The Caucasus Research Resource Centers, CRRC). Опитування проходили з 20 лютого по 5 березня в масштабах всієї Грузії. Всього було опитано 2087 осіб. Допустима похибка – в межах ± 2%.

Читайте також: Росія не може вказувати, чи бути Україні й Грузії в НАТО, – Столтенберг

Loading...