Новини » Політика 9 квітня, 2019, 15:13
Лайка німців у ПАРЄ: Український та польський дипломати роздумують над позовом до суду, – Береза
ZIK
ZIK

Український та польський дипломати Георгій Логвинський та Олександр Почей, у чий бік «полетіла» лайка від німецьких колег, розглядають можливість захисту своїх інтересів в суді.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» заявив народний депутат, позафракційний Борислав Береза.

«Лайка виникла як наслідок того, що німці не змогли переконати делегатів у ПАРЄ, а українці розбивали усі їхні аргументи. Сьогодні наші факти перемогли і асамблея перейшла у більш конструктивний діалог, змінено формати спілкування», – наголошує Борислав Береза.

Вже ухвалено деякі поправки щодо санкцій проти РФ, звертає увагу Борислав Береза.

«Ухвалені правки, у яких йдеться про те, що санкції – це лише додатковий механізм, а не основний. Ми змогли переконати ПАРЄ. Доклад лідера групи «Об'єднані ліві» Тіні Кокса перестає бути таким, яким був, бо змінює свою сутність», – коментує Борислав Береза.

Народний депутат розповідає, що німці лаялися не тільки в сторону українців, а й в бік поляків.

«Вони казали: «Fuck off». Те, що відбулося – не тільки брутальність. Андреас Нік дозволив собі те, що європейські політики не можуть навіть уявити. Зробив він це тому, що його стратегія була знищена лише аргументами. Ми пояснили, що ненормально закривати дірку в бюджеті грошима Росії, проводячи паралель з прогалинами в бюджетах країн. Чому їх ми не закриваємо доходами від наркокортелів чи злочинних угруповань?», – каже нардеп.

Андреас Нік вже просить вибачення і хоче, аби історія не набирала обертів, зазначає Борислав Береза.

«Український дипломат Георгій Логвинський і польський дипломат Олександр Почей, у чий бік «полетіла» лайка, розглядають можливість захисту своїх інтересів в суді», – додає Борислав Береза.

Нагадаємо, раніше Борислав Береза зазначав, що голова німецьких дипломатів у ПАРЄ Андреас Нік завжди проявляв проросійські погляди. Коли ж його делегації не вдалось проштовхнути ідею повернення РФ до Асамблеї, прозвучали прямі образи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 08:06 :32