Іллєнко передбачає, що десятки депутатів захочуть перебігти до Зеленського

ZIK

У випадку перемоги Зеленського знайдеться не один десяток депутатів, які захочуть скористатися його рейтингом і перейти в його групу в парламенті.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Андрій Іллєнко.

Ведуча програми поцікавилась, чи може таке об’єднання, яке сьогодні створив Віталій Купрій, бути основою коаліції на підтримку Володимира Зеленського. У відповідь пан Іллєнко сказав, що занадто голосно називати це об’єднанням, зважаючи на те, що наразі там є лише одна людина, і якогось офіційного зв’язку його зі штабом Зеленського немає.

«Мені здається, що мета цього об’єднання популяризація імені самого Купрія, про якого говорять весь день. Я думаю, що він досяг своєї мети. Це просто певний політтехнологічний хід», – зазначив політик.

Водночас, за його словами, звісно можливо, що у випадку перемоги Володимир Зеленський чи його команда захочуть організувати свою групу в парламенті. А враховуючи те, що у парламенті існує міграція депутатів, залежно від політичного сезону, цілком ймовірно, що ця група зможе розширитись.

«Є безліч прикладів, коли депутати-суперчемпіони вже змінили по декілька партій у своєму житті і не збираються на цьому зупиняться. На кону округи, місця в списку», – переконаний Іллєнко.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. До другого туру вийшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

3 квітня Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський». Своєю чергою Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський».

Водночас увечері 4 квітня переможець першого туру виборів Володимир Зеленський запропонував Юлію Тимошенко ведучою на дебати між ним та чинним Президентом. Після цього Порошенко вдруге відповів Зеленському: «Будьте мужиком, приходьте на дебати».

Як повідомляли, під час засідання Погоджувальної ради ВРУ голова фракції БПП заявив, що чинний Президент України Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати і 14 квітня, і 19 квітня.

Loading...