Гуманітарною сферою у Зеленською займеться екс-менеджер одіозного Курченка, – блогер

Олександр Харебін. Фото: fakty.ictv.ua

Гуманітарною сферою (мовою та інформполітикою) у команді Володимира Зеленського буде опікуватися колишній менеджер одіозного молодоолігарха часів Януковича Сергія Курченка – Олександр Харебін.

Про це повідомили у штабі Зеленського, інформує на своїй Фейсбук-сторінці журналіст та блогер Мар’яна П’єцух.

«Феєрична ЗЕ-команда. В гуманітарній сфері, зокрема. Олександр Харебін буде там відповідати за мовну та інформаційну політику! Це офіційна інфа штабу Зеленського.

Те, що він веде свою ФБ-сторінку російською – це таке. А от біографічна довідка з новини про його призначення в 15 році на посаду зама Гендиректора Національної телекомпанії. До 13-го – працював з Курченком. (Йому також прогнозували, що займе посаду після Аласанії).

А ще цікавий момент про мову знайшла в його недавньому телеінтерв’ю (все інтерв’ю було російською, лише в цьому моменті перейшов на українську).

«Коли росіяни хочуть розколоти українське суспільство, вони говорять про мову і віру. Те саме робить українська влада. Вона ділить по мові і вірі. Вона створює аналог РФ в мініатюрі. Вони хочуть зробити державну церкву, державну мову.

Ми відтворюємо державу 18-20 сторіччя. А держава 21 століття – це не про мову, віру, церкву, а про науку, освіту, технології, штучний інтелект», – Харебін.

Фініта ля комедія».

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...