Новини » Політика 9 квітня, 2019, 9:00
США були б щасливі, якби в Україні не було російської присутності, але рішення за українцями, – Держдеп
Державний департамент США. Фото: EPA-EFE
Державний департамент США. Фото: EPA-EFE

Саме українці ухвалять рішення щодо того, хто отримає владу в Україні і якою буде форма урядування у країні.

Про це в інтерв’ю Голосу Америки заявила Кірон Скіннер (Kiron Skinner), директор з планування політики у Державному департаменті США.

При цьому чиновниця Державного департаменту відзначила, що у Вашингтоні були б щасливі, якби в Україні не було російської присутності.

«Для нас важливо те, що відбулося в Україні. І я думаю, ви бачили, що ми взяли на себе зобов’язання щодо питання оборони України, і що це відбулося саме за адміністрації Дональда Трампа і стало відходом від деяких заходів попередніх президентів США. Президент США вірить у державний суверенітет і прагне, щоб Україна була цілісною. Одним із стовпів доктрини Трампа є те, що саме національна держава сприймається як ключова одиниця аналізу. Результат виборів в Україні важливий для нас, але самі українці ухвалять рішення щодо того, хто отримає владу та якою буде форма урядування. Ми підтримаємо це рішення. Ми були би щасливі, якби в Україні не були присутні росіяни, але рішення щодо власного майбутнього ухвалять самі українці», – відзначила Кірон Скіннер.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 23:24 :38