live

Бандитизм і рейдерство: Зеленський може повернути Україну в епоху Януковича, – політолог

Володимир Зеленський. Фото: Правда.іф

У разі перемоги на виборах президента Володимира Зеленського в Україні може з’явитися другий «Саша Стоматолог», а країна може опинитися у ситуації ще гіршій, ніж було за екс-президента-втікача Януковича.

Про це політолог Володимир Цибулько заявив на своїй сторінці у Facebook, інформує РБК Україна.

«Володимир Зеленський – людина, яка поверне Україну в епоху Януковича. І не до долара по вісім, а до процвітаючого бандитизму і рейдерських захоплень. Чому я так думаю? По-перше, тому що Володимир у близьких стосунках з «почесним» рейдером всієї України Геннадієм Корбаном. Мало того: адвокат останнього Андрій Богдан здійснює юридичну підтримку кандидата. Повірте, це та людина, яка знає точно, як зробити незаконне законним», – заявив Володимир Цибулько.

За його словами, є багато підтверджень того, що виборчу кампанію Зеленського фінансує олігарх Коломойський. Експерт вважає, що після виборів країна може опинитись у ситуації ще гіршій, ніж було за Януковича.

«Коротше, передчуваю я, що з приходом Зе у нас з’явиться другий Саша Стоматолог. Тільки можливостей для рейдерства у нього буде значно більше», – вважає політолог.

Як повідомляли, Господарський суд Києва розглядає позов олігарха Ігоря Коломойського про визнання недійсним договору купівлі-продажу державою акцій «Приватбанку».

Нагадаємо, журналіст Тетяна Шустрова заявляла, що олігарх Ігор Коломойський чекає приходу до влади свого протеже Володимира Зеленського, щоб забрати з «ПриватБанку» 2 млрд доларів.

Читайте більше новин на тему: вибори ПрезидентаLoading...
Loading...
Loading...