Новини » Суспільство 9 квітня, 2019, 18:47
Балашов: Україна має стати світовим офшором
ZIK
ZIK

Україна має перетворитися на «світовий офшор», куди масово прийдуть гроші. Тоді ми у десять разів зможемо підвищити пенсії.

Таку думку в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політик Геннадій Балашов.

Він підкреслив, що розмір української пенсії, насамперед, залежить від загального благополуччя нації. Тобто, пояснює Балашов, якщо в країні люди заробляють великі гроші, якщо зарплати і доходи високі, вони мають можливість відкласти собі на пенсію.

«Але в нашій країні, щоб люди почали більше заробляти, зміни мають бути революційними. Необхідно добитися того, щоби в країну масово прийшли гроші. Адже зараз ми знаходимося на дуже низькому рівні споживання. Нижче від Європи й Росії. Нам потрібне економічне диво, щоб ми виплачували високі пенсії. А для цього є лише один шлях – треба запустити сюди гроші. Треба дати можливість іноземним пенсійним фондам та іноземним фінансовим компаніям зайти сюди. Як це зробити – встановити найнижчі податки у світі», – заявив Геннадій Балашов.

Політик підкреслив, що Україна має перетворитися на «світовий офшор», куди масово прийдуть гроші.

«Тоді ми у десять разів зможемо підвищити пенсії», – переконаний гість програми.

Також Балашов вважає, що такі зміни в країні можна провести за один рік, захопивши владу.

«Чому я кажу, що це революційні зміни? Бо нам потрібно 226 нардепів, які будуть «штампувати» закони для перетворення України на податковий рай. Суспільство має «заразитися» простою ідеєю: підняти благоустрій нації. Ми маємо стати найбагатшими європейцями. Як ними стати – треба зняти з бідних людей оподаткування. Дайте їм врешті-решт розбагатіти! У нас куди не глянь – всюди державна власність. Люди за все платять. Але тут виникає прокладка, і чиновники різними схемами відмивають гроші. Тому вихід один – різко знизити податки і перетворитися на світовий офшор», – додав Геннадій Балашов.

Нагадаємо, політик Балашов назвав основні джерела корупції в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 06:18 :19