Новини » Львів 8 квітня, 2019, 9:01
Жовкву відвідали представники міжнародної благодійної організації «Армія спасіння»
Жовкву відвідали представники міжнародної благодійної організації «Армія спасіння»
Жовкву відвідали представники міжнародної благодійної організації «Армія спасіння»

Жовківську РДА (Львівщина) відвідали представники Міжнародної благодійної організації «Армія спасіння».

Про це повідомив сьогодні, 8 квітня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

Із представниками міжнародної благодійної організації «Армія спасіння» поспілкувалася голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур.

У події взяв участь Руслан Зуєв, керівник Львівського корпусу міжнародної благодійної організації, який розповів про «Армію спасіння».

З його слів, у Львові ця благодійна організація діє з 2014 року, а перед тим була в Криму: загалом місія існує понад 150 років і була утворена у Великобританії. Зараз ця спільнота опікується воїнами, постачає їм гуманітарну допомогу, сприяє соціальній адаптації дітей із східних регіонів, переселенців та військових.

Сторони поспілкувалися про роботу з національно-патріотичного виховання молодого покоління, поділилися позитивним досвідом, обговорили питання та проблеми, які виникають під час співпраці із молоддю.

До обговорення питань національно-патріотичного виховання долучилися вихованці «Пласту».

Нагадаємо, що «Армія спасіння» – Міжнародна благодійна організація, заснована у1865 році у Лондоні. Її створили для соціальної та духовної підтримки нужденних. Пізніше поширила свою діяльність на інші країни. В незалежній Україні організація розпочала діяльність у 1993 році. Сьогодні її відділення та різноманітні центри діють в 127 країнах світу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 10:56 :41