Новини » Економіка 8 квітня, 2019, 18:28
Забудовник з Одеси не вбачає «гріха» у зміні цільового призначення ділянок колишніх санаторіїв
Аднан Киван. Фото: Comments.ua
Аднан Киван. Фото: Comments.ua

Український бізнесмен сирійського походження, забудовник Аднан Киван назвав себе активістом і заявив, що у зміні призначення землі санаторіїв для масової забудови «висотками» порушення закону немає.

Про це він заявив у коментарі виданню «BBC Україна», пише «Южный курьер».

«Корупціонером може бути тільки людина, що займає посаду чиновника і використовує її для свого збагачення. Я ніколи чиновником не був. Я – один з активістів. Я можу сам себе фінансувати, годувати? В Одесі є справжні громадські активісти. Деякі мало не віддали життя за свою позицію. Це – совість міста. На них нападали бандити... Я був солідарний з ними і п’ять років тому. Якщо у нас не буде верховенства права, у нас не буде правильної держави», – сказав у коментарі виданню Аднан Киван.

Він також заявив: «Зміна цільового призначення земельних ділянок колишніх санаторіїв – це технічний момент. Я не бачу тут ніякого гріха ні з точки зору закону, ні з точки зору моралі».

Видання «Южный курьер» нагадує, що, викуповуючи санаторії міста за допомогою різних сумнівних схем, забудовник знищує оздоровчі установи, вирубує десятки і сотні дерев на цих територіях. Потім там, як на Гагарінському плато (колишній санаторій «Росія») або вулиці Каманіна (колишній санаторій «Нафтовик»), 10-й станції Великого Фонтану (колишній санаторій Верховної Ради «Фонтан») будуються у великій кількості багатоповерхові житлові будинки з переважанням в них однокімнатних квартир – найдешевшого житла, яке найчастіше купують.

Нагадаємо, одеські активісти почали «здавати» своїх спонсорів: в прямому ефірі власного шоу один з найрадикальніших одеських активістів, якого пов’язують зі скандальним бізнесменом-забудовником Аднаном Киваном, Михайло Кузаконь чесно зізнався, що працює на Кивана.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 01:53 :14