Новини » Світ 8 квітня, 2019, 12:37
Я вперше почув ненормативну лексику від німецьких колег, – Береза про настрої в ПАРЄ щодо РФ
ZIK
ZIK

Голова німецьких дипломатів у ПАРЄ Андреас Нік завжди проявляв проросійські погляди. Його група намагається проштовхнути ідею повернення Росії до Асамблеї. Однак більшість членів організації не прогнозують повернення РФ, адже Кремль ігнорує резолюції.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» заявив народний депутат, позафракційний Борислав Береза.

«Вчора, під час зустрічі груп, ми зрозуміли, як насправді себе поводять німецькі дипломати. Вони всіляко намагалися проштовхнути ідею повернення Росії до ПАРЄ. І коли їм це не вдавалося, дипломати переходили на прямі образи. Вперше я почув, як німецькі колеги використовують ненормативну лексику. Вчора їм дали відсіч, і вони пішли геть з нашої групи», – каже нардеп.

Борислав Береза розповідає, як українські дипломати, в ході дискусій щодо РФ, згадали про історичний поділ Польщі між Німеччиною та Росією.

«Ми були вимушені нагадати, що колись саме Німеччина і радянська Росія поділили Польщу. Зараз, мабуть, вони планують поділити Україну. Щоб цього не сталося, потрібно відслідковувати дії і йти шляхом європейських, демократичних цінностей», – говорить нардеп.

Борислав Береза зазначає: німецькі і українські дипломати уже давно не люблять один одного.

«Голова дипломатів ФРН у ПАРЄ – Андреас Нік – завжди проявляв проросійські настрої. Тому ми його не підтримуємо. Втім, сказати, що це одноосібна історія також не можна. Ангела Меркель стоїть осторонь процесів, не можна однозначно сказати, чи підтримує вона своїх людей», – наголошує політик.

Борислав Береза запевняє: більшість членів ПАРЄ не прогнозують повернення Росії членства в асамблеї.

«В середині ПАРЄ я не відчуваю настроїв, які б дозволили Росії повернутися в організацію. Адже Росія не виконує резолюції асамблеї. Місцеві депутати кажуть про те, що неможливо повертати країну, яка ігнорує правила такої важливої інституції, як ПАРЄ. Звісно, не вперше на міжнародній арені лобіюються інтереси РФ. Ми сподіваємося, що протистояти нам вдасться», – додає дипломат.

Нагадаємо, у Страсбурзі стартує весняна сесія ПАРЄ, яка триватиме до 12 квітня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 06:42 :42