Новини » Регіони 8 квітня, 2019, 14:34
В Івано-Франківську скликають сесію міськради через локомотиворемонтний завод

Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків підписав розпорядження про скликання позачергової сесії міської ради сьомого скликання на завтра, 9 квітня.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

На обговорення сесії міської ради пропонується винести питання про внесення змін до договору купівлі-продажу пакета акцій АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» та Бізнес-плану післяприватизаційного розвитку.

Ще одне питання, яке хочуть розглянути на сесії – про рішення єдиного акціонера АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», що має статус протоколу загальних зборів товариства.

Як повідомляла IA ZIK, минулого року Фонд держмайна офіційно передав контрольний пакет акцій Локомотиворемонтного заводу громаді Івано-Франківська.

Місто на відкритому аукціоні придбало пакет акцій ЛРЗ ще минулого року. 99,5% акцій заводу обійшовся місту у 33 мільйони 920 тисяч гривень.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, процедура оформлення документації скоріше нагадувала умисне затягування.

«Довгі місяці Фонд держмайна не віддавав підприємство місту. Посилались на висновки Антимонопольного комітету. У цей час виробництво, а головне працівники заводу, знаходились у підвішеному стані. І от нарешті виявилось, що висновків Антимонопольного комітету навіть не потрібно, адже потужності заводу та оборот капіталу – менше 4 млн євро», – зауважує міський голова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 21:25 :56