Новини » Спорт 8 квітня, 2019, 12:44
У Національній хокейній лізі визначилися усі учасники плей-оф Кубку Стенлі
Кубок Стенлі – найпрестижніший трофей світового клубного хокею / nhl.com

У Північній Америці завершився регулярний чемпіонат Національної хокейної ліги (НХЛ) – найпрестижнішого дивізіону світового клубного хокею. Тепер 16 кращих команд в іграх плей-оф розпочинають боротьбу за Кубок Стенлі.

Як повідомляє офіційний сайт НХЛ, у Східній конференції в плей-оф пробилися Тампа-Бей, Бостон, Торонто, Вашингтон, Айлендерс, Піттсбург, Кароліна і Коламбус. Переможцями дивізіонів стали Тампа і Вашингтон, причому Блискавки (команда з Тампи) стали кращою командою регулярного чемпіонату і повторили рекорд НХЛ за кількістю перемог за сезон.

У свою чергу Західна конференція в боротьбу за Кубок Стенлі делегувала Нешвілл, Вінніпег, Сент-Луїс, Даллас, Колорадо, Калгарі, Сан-Хосе і Вегас. Кращою командою конференції стало Калгарі, також Флеймз виграли Тихоокеанський дивізіон, а в Центральному дивізіоні з відривом в одне очко від Вінніпега переміг Нешвілл.