Новини » Львів 8 квітня, 2019, 8:21
У Дрогобичі провели зарядку-руханку, до якої приєдналося понад сто учасників
У Дрогобичі провели зарядку-руханку, до якої приєдналося понад ста учасників
У Дрогобичі провели зарядку-руханку, до якої приєдналося понад ста учасників

У м.Дрогобич напередодні всесвітнього Дня здоров’я, який відзначається 7 квітня, студенти інституту фізичної культури і здоров’я провели акцію «Ми – за здоров’я і здоровий спосіб життя».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на педуніверситет ім. І.Франка.

Розпочався захід із зарядки-руханки на Театральній площі міста. Більше як сто учасників приєдналися до акції, яка зігріла всіх у холодний квітневий день. Це були викладачі інституту фізичної культури і здоров’я, студенти, учні загальноосвітніх шкіл та всі ті, кому є близький девіз «Рух – це життя». Руханку проводили студенти Віра Коваль, Давид Новза-Федюк, Ярослав Проць, Світлана Сенюх.

Продовженням спортивного заходу стала акція «Виміряй артеріальний тиск», яку проводили студенти групи ФР-33. Не лише студенти та викладачі, а й мешканці міста охоче вимірювали свій артеріальний тиск. За результатами проведеної акції в 14 людей був виявлений підвищений АТ.

Цього ж дня майбутні фізичні терапевти й ерготерапевти провели цікаву та корисну акцію: «Віддай цигарку – візьми цукерку». Мешканцям міста пропонували позбутися пагубної звички куріння, помінявши цигарку на солодку цукерку. Залучали до цієї акції гаслами: «Краще з’їсти смачну цукерку, ніж викурити цигарку!», «Ми – за здоровий спосіб життя!», «Цигарка – ворог!», «Молодь обирає здоров’я!».

Дрогобичани з посмішкою вітали студентів і без проблем міняли цигарку на цукерку.

У Дрогобичі провели зарядку-руханку, до якої приєдналося понад ста учасників
У Дрогобичі провели зарядку-руханку, до якої приєдналося понад сто учасників
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 17:49 :40