У БПП вимагають, щоб кандидати пройшли перевірку на наркотики у WADA

Кандидати на пост Президента України мають пройти процедуру тестів на перевірку наркотичної залежності у Всесвітній допінговій організації WADA.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції БПП Артур Герасимов.

Голова фракції БПП заявив, що викликає тривогу те, що один із претендентів на президентський пост – Володимир Зеленський – відмовився здавати тести на наркотики.

«Спробував обдурити суспільство, поїхавши до клініки свого другу та здавши аналізи артисту серіалу «Свати». Це не відкритість, а знущання з українського суспільства. І це – не забавки. Ми обираємо головнокомандувача і головного дипломата країни. Уявіть, що рішення про пуск ракет буде віддаватися у стані наркотичної залежності. А хто зі світових лідерів буде зустрічатися, знаючи, що його візаві наркотично залежний. Тому вважаємо, що кандидати мають пройти процедуру тестів на перевірку наркотичної залежності у Всесвітній допінговій організації WADA, де це роблять всі шановані спортсмени світу», – заявив Артур Герасимов.

Він також закликав ухвалити законопроект авторства голови фракції Радикальної партії Олега Ляшка, який передбачає такі перевірки для всіх кандидатів.

Артур Герасимов заявив, що фракція БПП обурена затриманнями активістів на Майдані Незалежності, які агітували проти Володимира Зеленського. Він заявив, що від Нацполіції та ДБР вимагають розслідування та притягнення винних до відповідальності.

Голова фракції БПП також нагадав, що чинний Президент України Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати і 14 квітня, і 19 квітня.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. У другий тур вийшли Володимир Зеленський на Петро Порошенко.

Як повідомляли, 5 квітня Президент України Петро Порошенко здав аналізи на вміст в організмі нарко- і алкоречовин у центрі антидопінгового центрі «Олімпійського». Процедура відбору крові проходила на камери, в режимі-онлайн. Швидкі тести не виявили в організмі Порошенка наркотиків.

Інший претендент на президентський пост – Володимир Зеленський теж здав аналізи, проте це відбулося в одній з приватних клінік. Додамо, аналіз крові у Зеленського брав масажист клініки «ЄвроЛаб» Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу «Мастер шеф» та знімався у серіалі «Свати».

Як повідомляли, небажання Зеленського здавати волосся на аналіз викликало питання у штабу Порошенка.

Як виявилося, лабораторія взяла аналізи у Зеленського «заднім числом». Згодом Володимир Зеленський заявив, що з датою аналізів стався казус.

Петро Порошенко застеріг, що президентом України може стати людина, яка не виключено, має наркотичну залежність.

Loading...