Новини » Події 8 квітня, 2019, 13:27
Труханов відмовився відповідати на запитання у суді, – ЗМІ
Міський голова Одеси Геннадій Труханов. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН
Міський голова Одеси Геннадій Труханов. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Міський голова Одеси Геннадій Труханов, якого судять за ймовірне розкрадання коштів, заявив, що не вважає себе обвинуваченим.

Про це він сказав під час допиту в суді у понеділок, – повідомляє Українська правда.

Труханов стверджує, що правоохоронці порушили закон, повідомляючи йому про підозру. Зокрема, це мав зробити генпрокурор, його заступник, прокурор області чи Києва. За словами очільника Одеса, підозру йому вручав прокурор, який не мав на це права.

Тому він вважає, що не набув статусу ані підозрюваного, ані обвинуваченого.

«З огляду на викладене, не набувши статусу обвинуваченого і підозрюваного, не вбачаю підстав відповідати на питання сторін (учасників судового процесу – УП)», – завершив свій виступ Труханов.

Під час виступу він зазначив, що вважає справу проти себе «грубим втручанням» посадовців у «законну роботу органів місцевого самоврядування».

«Ніхто з нас за час процесу так і не почув, яку статтю або букву закону я як обвинувачений, як міський голова, або мої підлеглі порушили. Ми тільки чули сумніви звинувачення в доцільності одного з ухвалених нами рішення», – зазначив міський голова Одеси.

Він вважає, що неможливо розрахувати вигоду від центру адмінпослуг, під час будування якого, за версією слідства, чиновники намагались привласнити понад 90 мільйонів гривень.

Більшу частину своєї позиції Труханов оголосив російською мовою, перейшовши на українську лише в кінці, коли почав цитувати законодавство.

Нагадаємо, журналіст Ярослав Берендаков заявив, що судова справа проти мера Одеси Геннадія Труханова має усі шанси розвалитися, оскільки НАБУ не володіє достатньою доказовою базою проти обвинуваченого.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 03:11 :56