Новини » Політика 8 квітня, 2019, 21:15
Треба відійти від віртуального Голобородька на велосипеді, – нардеп Олег Барна
ZIK
ZIK

Нам треба відійти від віртуальної особи президента Голобородька на велосипеді. Треба показати українському народу, хто ким є насправді.

На цьому в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK наголосив народний депутат України від БПП Олег Барна.

Він наголосив, що дебати між кандидатами в президенти – це не телешоу і взагалі не шоу, як звик робити Зеленський із «95 кварталом» на сцені. Олег Барна підкреслив, що дебати – це інтелектуальне спілкування з ключових питань щодо обов’язків президента, бачення розвитку країни, з питань безпеки й оборони, міжнародної політики та захисту прав людей.

Окрім цього гість програми зауважив, що йому неприємно бачити у дебатах людину, яка ухиляється від здачі аналізу на вживання наркотиків і відмовляється подати декларацію про доходи.

«Мабуть, Зеленський хвилюється, що випливуть його зв’язки з Коломойським. Так, закон не зобов’язує його подавати декларацію, але народ хоче бачити з чим посадовець іде в президенти, які статки він мав, і які він матиме після цього. Народ повинен знати, хто і що вартує», – підкреслив Олег Барна.

Він також закликав українців «відійти від віртуальної особи президента Голобородька на велосипеді».

«Треба показати всьому українському народу, хто ким є насправді», – додав народний обранець.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. До другого туру вийшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

3 квітня Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський». Своєю чергою Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський»

Водночас увечері 4 квітня переможець першого туру виборів Володимир Зеленський запропонував Юлію Тимошенко ведучою на дебати між ним і чинним Президентом. Після цього Порошенко вдруге відповів Зеленському: «Будьте мужиком, приходьте на дебати».

Як повідомляли, під час засідання Погоджувальної ради ВРУ голова фракції БПП заявив, що чинний Президент України Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати і 14 квітня, і 19 квітня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 01:05 :26