Новини » Політика 8 квітня, 2019, 14:32
Шкіряк не знайшов себе у списках виборців перед першим туром
ZIK
ZIK

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк розповів, що напередодні першого туру президентського волевиявлення не знайшов себе у списках виборців. Був змушений поспіхом реєструватись, аби таки проголосувати 31 березня.

Про це Шкіряк розповів на брифінгу МВС щодо другого туру виборів, який транслював телеканал ZIK.

«Я не знайшов себе у списках виборців, але таки встиг до 26 березня зареєструватись. Відповідно, зміг проголосувати, але питання виборчих списків і сьогодні є дуже актуальним», – сказав Шкіряк.

Також він проаналізував загальну ситуацію щодо роботи Міністерства внутрішніх справ під час виборчого процесу.

«Хочу наголосити, що в Україні відбувся демократичний, чистий, прозорий виборчий процес з недопущенням фальсифікацій та масового підкупу виборців. І це стало можливим завдяки жорсткій і безальтернативній позиції Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і всіх підрозділів міністерства», – прокоментував він.

За його словами, це відзначили також всі наші міжнародні партнери – представники США, ЄС та інших цивілізованих країн світу, які здійснювали моніторинг виборчого процесу і безпосередньо дня голосування. І наголосив, що не варто всі здобутки присвоювати лише одній людині.

«На превеликий жаль, дуже часто чуємо, що демократія в Україні існує завдяки одній людині. Напевно, це не зовсім коректно. Тому, безумовно, ми сьогодні дякуємо нашим славним військовослужбовцям, які забезпечили це на зовнішньому фронті і, безумовно, дякуємо всім правоохоронцям, які доклали титанічних зусиль, щоб забезпечити чистоту, прозорість і найголовніше безпрецедентні заходи безпеки, безпосередньо на виборчих дільницях в день голосування», – наголосив Шкіряк. 

Він вважає, що саме МВС та якісна робота правоохоронців завадили незаконним діям.

«Справді, сьогодні можна констатувати, що в Україні вперше за всю історію незалежності проведено по-справжньому демократичні конкурентні і прозорі вибори. Досягненням МВС полягає у тому, що базовим фундаментом реформи є повна деполітизація правоохоронної системи і повна нейтральність правоохоронців у виборчому процесі», – зазначив він.

Він наголосив, що жодного разу за всю виборчу кампанію він та його колеги не відчули тиску з боку керівництва.

«Мене за чотири місяці виборчої кампанії міністр жодного разу не запитав, за кого я буду голосувати, і які у мене політичні вподобання. Теж саме стосується команди і кожного правоохоронця та керівника. Саме в такій країні я хочу жити і, мабуть, за це стояли два попередні Майдани і було пролито не мало безневинної української крові. Бо не можна допустити, щоб в країні знову з’явилися Білоконі, Захарченки та інша антиукраїнська наволоч», – наголосив Шкіряк.

До слова, Центральна виборча комісія затвердила форму та текст виборчого бюлетеня на другий тур президентських виборів. Встановлено, що текст виборчого бюлетеня для повторного голосування друкується лише з одного боку державною мовою на одному аркуші розміром 200 х 150 мм блакитно-сірого кольору з двотоновим водяним знаком та захисними волокнами з використанням захисних графічних антисканерних елементів.

Також вони будуть виконані із застосуванням захисних фарб, що мають флуоресценцію під дією ультрафіолетового опромінювання, та елемента, який втрачає забарвлення внаслідок термовпливу. На них буде вказано номер виборчої дільниці високим друком із застосуванням захисної фарби, що проявляється на звороті виборчого бюлетеня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 13:21 :03