Новини » Політика 8 квітня, 2019, 1:00
Сайт «Миротворець» стверджує, що ФСБ Росії бере участь у фінансуванні кампанії Зеленського

Бойовик незаконних збройних формувань на Донбасі Дмитро Хавченко передавав гроші для фінансування виборчої кампанії засновника студії «Квартал 95», кандидата в президенти Володимира Зеленського за вказівкою Андрія Пінчука, який, за інформацією сайта «Миротворець», служить у ФСБ Росії.

Проект «Миротворець» стверджує, що російські спецслужби брали безпосередню участь у фінансуванні виборчої кампанії кандидата в президенти, засновника студії «Квартал 95» Володимира Зеленського. Про це йдеться у зверненні до секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олександра Турчинова, голови Служби безпеки України Василя Грицака та голови парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони Сергія Пашинського, опублікованому на сайті проекту 7 квітня.

«У процесі моніторингу каналів зв’язку представників російських спецслужб і терористичних організацій 25 лютого 2019 року центром «Миротворець» отримані відомості про те, що спецслужби російського агресора і створені ним терористичні організації беруть безпосередню участь у фінансуванні передвиборчої кампанії Володимира Зеленського», – йдеться в заяві.

Читайте також: Хоче стати актором, як його кумир: фельдшер, який брав аналізи у Зеленського, записав відеозвернення

У «Миротворці» стверджують, що 25 лютого «офіцер російських спецслужб Андрій Пінчук (за даними проекту, він служить у ФСБ) після погодження з поки що невідомими особами дав безпосередню вказівку фактичному власнику криптобіржі WEX і бойовику незаконних збройних формувань Дмитру Хавченку періодично виводити значні суми з метою подальшої їх передачі по наявних каналах для фінансування кампанії Зеленського».

Читайте також: У 2014 році Порошенко був на Майдані, а Зеленський у Москві на корпоративах

«Миротворець» закликав РНБО, СБУ і Верховну Раду «прийняти невідкладні рішення» у зв’язку з опублікованою інформацією.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 01:56 :59