Новини » Події 8 квітня, 2019, 9:41
Під Києвом у ДТП загинув відомий бізнесмен і волонтер Володимир Слабовський
Володимир Слабовський. Фото: Vladimir  Slabovsky/Facebook
Володимир Слабовський. Фото: Vladimir Slabovsky/Facebook

У ДТП під Києвом загинув генеральний директор однієї з найбільших українських агропромислових компаній Allseeds Володимир Слабовський.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов.

«Це був бізнесмен дуже високого класу, один з лідерів з інвестицій у виробництво в Україні. Топ-менеджери такого класу – це унікальні і незамінні люди. Але перш за все це був Громадянин. Познайомився я з ним, тому що Володимир – дуже небайдужа людина. З початку війни він скеровував великі ресурси на допомогу українським воїнам. Важко підрахувати число подяк за волонтерську допомогу, які передали Володимиру Слабовському. Він сам багато разів на машині розвозив волонтерську допомогу на фронт. Тоді, коли це було дуже важливо і потрібно – в 2014-15-му роках.

Компанія купила і обладнала вантажівку МАН великою душовою і пральними машинами, і десятки разів ця машина виїжджала на фронт, тисячі наших бійців приводили себе в порядок. МАН працює досі, Слабовський передав його на фронт. Офіцери і генерали ВСУ добре знали Слабовського, який особливо часто відвідував Маріуполь, допомагав вирішувати десятки різних питань. Величезну допомогу Слабовський надавав тим, хто воює з підтримкою виключно від волонтерів – добровільним загонам «Правого сектора» і Української добровольчої армії, батальйону «Донбас». Разом з волонтерським фондом патріота-одесита Марка Гордієнка, Слабовський налагодив канал допомоги для 8-го батальйону УДА «Аратта» – включаючи міні-трактор для обладнання передових позицій. Коли я писав про проект створення бригади швидкого реагування Нацгвардії, Володимир Слабовський сам мене знайшов, і перерахував 500 тис. на закупівлю великого і найсучаснішого намету для комфортного розміщення бійців, а також інших предметів постачання на базу», – акцентував журналіст.

Він додав, що Володимир Слабовський відмовлявся від будь-якого піару і популярності: «він просто так жив, і вважав найважливішими людьми тих, хто бореться, а допомога для них – свій обов’язок».

«Він був патріотом України з Донецька. У нього була власність і бізнес на Донбасі. Але він все залишив в 2014-му, не вагаючись ні хвилини. І навіть прах своїх батьків він вивіз з окупованої території, і відбулося перепоховання під Києвом, щоб його нічого не пов’язувало з російськими агресорами. Бійцям він завжди говорив: «Я не повернуся на рідний Донбас, поки окупантів не вижену, і я буду допомагати нашій армії, поки Донбас знову не стане українським». Він ніколи не скаржився і нічого не просив для себе… Це величезна важка втрата для України... Такі люди як Володимир Слабовський створюють додаткову вартість не тільки в бізнесі – вони створюють додаткову вартість усього, до чого торкаються, і перш за все народу України, частиною якого він був і він буде», – підсумував Юрій Бутусов.

Читайте більше новин на тему: ДТП

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 22:06 :55