Новини » Економіка 8 квітня, 2019, 19:34
На посади керівників митної та податкової служб претендує 14 осіб

Національне агентство з питань державної служби завершило прийом документів від кандидатів на посади керівників Державної податкової і Державної митної служб; попередньо зафіксовано 14 претендентів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав в.о. голови Державної фіскальної служби (ДФС) Олександр Власов.

«Конкурс на керівників Державної податкової і Державної митної служб розпочато. Нацагенція з питань держслужби завершила прийом документів від кандидатів і попередньо маємо 14 претендентів. Завтра (9 квітня – ред.) список буде оголошений остаточно після засідання комісії, яка завершить перевірку документів», – йдеться у повідомленні.

За словами Власова, наразі на посаду голови Державної митної служби (ДМС) претендують: співзасновник компанії «Ліга Імпекс» Артем Груша, в.о. заступника голови ДФС Віктор Кривіцький, заступник начальника – начальник управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Житомирської митниці ДФС Михайло Мірошніченко, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, заступник начальника головного управління ДФС у Київській області Ігор Орленко, експерт з правових питань у центрі соціально-економічних досліджень «Case-Україна» Андрій Саварець та директор міжнародної юридичної групи «Федерал Партнерс» Олександр Федоришин.

Кандидатами на посаду голови Державної податкової служби (ДПС) є: заступник міністра фінансів Сергій Верланов, заступник міністра юстиції Сергій Петухов, головний редактор журналу «Рейтинг» Марія Данюк, начальник головного управління ДФС у Київській області Олексій Кавилін, екс-начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Івано-Франківській області Петро Кулик, член громадської ради при ДФС Дмитро Олексієнко та екс-суддя Вищого адміністративного суду України Сергій Острович.

Також Власов повідомляє, що завтра о 10 годині відбудеться перший етап конкурсу– тест на володіння іноземною мовою. Далі – 16 та 23 квітня – на претендентів чекатимуть тестові завдання на знання законодавства України та прийняття ситуативних рішень, співбесіди.

Конкурс буде відкритим. Перевіряти та оцінювати роботи будуть українські та іноземні експерти, представники Світового банку, USAID, Європейської бізнес-асоціації, Американської торговельної палати, Української ради бізнесу. Це забезпечить неупередженість обрання кандидатів, яких конкурсна комісія рекомендуватиме уряду для призначення на посади керівників ДПС та ДМС.

Довідка IA ZIK.

18 грудня 2018 року Кабмін постановив реорганізувати Державну фіскальну службу України та утворити Державну податкову службу та Державну митну службу. Наприкінці березня 2019 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про оголошення конкурсу на посади голови Державної податкової служби та голови Державної митної служби.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 11:41 :37