Новини » Події 8 квітня, 2019, 18:21
ГО «Кримська солідарність» повідомила про місця перебування затриманих раніше активістів

Стали відомі місця утримання під вартою усіх кримськотатарських активістів, які були заарештовані під час масових обшуків 27 березня в Криму.

Відповідну інформацію у понеділок, 8 квітня, повідомило громадське об’єднання «Кримська солідарність».

Зазначається, що Тофік Абдулгазієв, Алім Карімов, Яшар Муедінов та Іззет Абдуллаєв перебувають у місті Шахти Російської Федерації в СІЗО №4. Усі обвинувачуються за частиною 2 статті 205.5 КК Росії (участь у діяльності терористичної організації).

Владлен Абдулкадиров, Білял Адилов, Осман Аріфмеметов, Фарход Базаров, Аким Бекіров, Сервет Газієв, Сейтвелієв Сейтнабдієв і Рустем Шейхалієв перебувають у російському Ростові-на-Дону в СІЗО №1. Усі, крім Фархода Базарова, обвинувачуються за частиною 2 статті 205.5 КК Росії (участь у діяльності терористичної організації). Базаров – за частиною 1 тієї ж статті (організація діяльності терористичної організації).

Меджіт Абдурахманов, Енвер Аметов, Сейран Муртаза і Рустем Сейтхалілов перебувають у російському Таганрозі в СІЗО №2. Усі обвинувачуються за частиною 2 статті 205.5 КК Росії (участь у діяльності терористичної організації).

Своєю чергою, Ремзі Бекіров, Різа Ізетов, Шабан Умеров і Руслан Сулейманов перебувають у російському Ростові-на-Дону в СІЗО №4. Усі обвинувачуються за частиною 1 статті 205.5 КК Росії (організація діяльності терористичної організації).

Джеміль Гафаров, Ерфан Османов і Асан Янік перебувають у російському Ростові-на-Дону в СІЗО №5. Усі обвинувачуються за частиною 2 статті 205.5 КК Росії.

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 07:12 :56