ФБР веде розслідування проти Коломойського щодо відмивання коштів у США, – ЗМІ

Ігор Коломойський. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Федеральне бюро розслідувань веде розслідування проти олігарха Ігоря Коломойського стосовно можливих фінансових злочинів, включно з відмиванням коштів.

Про це повідомляє видання The Daily Beast з посиланням на три джерела, інформує Українська правда.

«За даними джерел, слідчі вивчають інформацію про ймовірні фінансові злочини, включно з відмиванням коштів. За їхньою інформацією, розслідування широкомасштабне і триває досить давно», – йдеться у статті.

«Коломойському не були пред’явлені звинувачення у жодному злочині, а адвокат, який його представляє, заявив, що той відкидає будь-які правопорушення», – додається у ній.

«Пан Коломойський категорично заперечує, що він відмивав якісь кошти в США», – сказав Майк Салліван, адвокат юридичної фірми Ashcroft Law Firm, яка представляє інтереси олігарха.

«Він – бізнесмен. Його банк захопив уряд, стверджуючи, що той перебуває на межі краху. Ця інформація виявилася хибною», – додав адвокат.

«Прокуратура США у Північному окрузі Огайо бере участь у розслідуванні, оскільки Коломойський має там інвестиції», – пише газета з посиланням на Kyiv Post.

Читайте також: Черненко назвав прізвища політиків, які фінансують кампанію Зеленського

За даними The Financial Times, олігарх зараз живе у Тель-Авіві (Ізраїль). Експерти у правоохоронних органах стверджують, що його нинішнє місце перебування може ускладнити будь-які спроби США щодо екстрадиції.

Читайте також: Ляшко «злив» у мережу особисті телефони Коломойського, Зеленського і гендиректора 1+1Loading...