Новини » Події 8 квітня, 2019, 19:13
«19-го – запізно»: в штабі Порошенка викликають Зеленського на дебати 14 квітня
ZIK
ZIK

Дата 19 квітня – запізно для того, щоб суттєво вплинути на думку виборців. Уже наступного дня, 20 квітня, – «день тиші», коли заборонена будь-яка агітація, тож провести додаткову дискусію буде неможливо.

Про це під час прес-конференції, яку транслював телеканал ZIK, заявив речник штабу «БПП» Олег Медведєв.

Речник повідомив, що Президент України Петро Порошенко прийде на дебати на «Супільному» 19 квітня, і, якщо дозволить час, прийде цього ж дня також на НСК «Олімпійський».

Олег Медведєв заявив, що Петро Порошенко готовий до дебатів із Володимиром Зеленським і є гнучким щодо формату дебатів. Речник уточнив, що причина такої гнучкості – не заради кандидата-опонента, а є значно вагомішою.

«Будьмо відверті й визнаймо нарешті той очевидний факт, що в силу різних причин, які можуть бути предметом окремого аналізу, штаб нашого опонента намагається під час другого туру виборів Президента України, як, власне кажучи, і першого, продати виборцям кота у мішку. Але суспільство має знати позицію кандидата з усіх найважливіших питань, які стосуються конституційної сфери повноважень Президента», – наголосив Олег Медведєв.

Він зауважив, що позиція Петра Порошенка є зрозумілою, а ось позиція Володимира Зеленського є таємницею та загадкою. Речник зазначив, що мотиви команди Зеленського відтермінувати дебати якнайдалі є зрозумілими.

«Можливо, 22 квітня їм видається найбільш оптимальним днем для проведення таких дебатів. Ми вважаємо, що і 19 квітня – це і замало, і запізно для того, щоб суттєво вплинути на думку виборців. Адже дебати проводяться не для «галочки». Дебати проводяться для того, щоб люди могли їх послухати, проаналізувати…, провести додаткову дискусію, а вона вже буде неможлива фактично після дебатів, бо 20 квітня, згідно із законодавством, це вже «день тиші», коли заборонена будь-яка агітація», – нагадав Олег Медведєв.

Він наголосив, що залишається у силі пропозиція Петра Порошенка провести перші дебати 14 квітня на НСК «Олімпійський» і додав, що таким чином є можливість забезпечити до трьох раундів політичних дебатів.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. До другого туру вийшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

3 квітня Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський». Своєю чергою Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський»

Водночас увечері, 4 квітня, переможець першого туру виборів Володимир Зеленський запропонував Юлію Тимошенко ведучою на дебати між ним і чинним Президентом. Після цього Порошенко вдруге відповів Зеленському: «Будьте мужиком, приходьте на дебати».

Як повідомляли, під час засідання Погоджувальної ради ВРУ голова фракції БПП заявив, що чинний Президент України Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати і 14 квітня, і 19 квітня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 15:56 :22