Новини » Події 7 квітня, 2019, 2:45
СБУ прийшло з обшуками до адепта «русского міра» в Миколаєві

Співробітники СБУ, провели обшуки у депутата Миколаївської обласної ради, представника руху «Український вибір» Максима Невінчаного через публікації в соцмережах.

Про це з посиланням на адвоката Максима Невінчаного Сергія Козареза повідомляє видання НикВести.

Як стало відомо, з обшуком в офіс, а також додому до Максима Невінчаного, його помічниці Наталії Хорошевської і Наталії Бобоєвої, яка в матеріалах слідства проходить як редактор сайту «Таймс.мк», що належить Невінчаному, прийшли співробітники Центрального апарату СБУ.

Постанову на обшук видала суддя Центрального районного суду Світлана Скрипченко 14 березня.

Згідно з текстом постанови, 11 лютого 2019 року в інтернеті, в соціальній мережі Facebook в групі «Український вибір – Право народу Миколаїв» на сторінці, якою користується депутат Миколаївської обласної ради Максим Невінчаний, були розміщені, а в подальшому поширені в групах «Миколаїв краще місто» і «Миколаїв як він є» карта України, на якій Автономна республіка Крим зображена в кольорах російського прапора, територія Донбасу зображена в кольорах незаконних формувань ДНР і ЛНР.

Волонтер і активіст Роман Синіцин відреагував на новину, нагадавши про попередню діяльність Невінчаного і реакцію на неї.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 18:23 :08