Партія Ердогана вимагає перерахувати голоси у Стамбулі після програшу на виборах

Турецька правляча Партія справедливості та розвитку (ПСР) президента Реджепа Таїпа Ердоган закликала виборчу комісію країни перерахувати голоси на муніципальних виборах у Стамбулі після того, як її кандидат програв там вибори.

Про це повідомляє DW.

«Ми вибрали шлях для усунення числових помилок», – заявив у неділю, 7 квітня, заступник голови партії Аіл Іхсан Явуз.

ПСР звернулась до виборчої комісії з проханням повністю перерахувати голоси у стамбульському районі Бейоглу та попросить її зробити те саме і в 38 інших округах міста.

На проведених нещодавно місцевих виборах у Туреччині кандидати від опозиційної Народно-республіканської партії (НРП) випередили супротивників від правлячої ПСР у Стамбулі та Анкарі. Зокрема, у Стамбулі представник НРП Екрем Імамоглу випередив суперника від правлячої ПСР Біналі Їлдирима майже на 28 тисяч голосів. В Анкарі кандидат від НРП Мансур Яваш отримав понад 50% голосів, а представник ПСР Мехмет Озхасекі – 47,06%.

Муніципальні вибори в Туреччині відбулися 31 березня одночасно у всіх провінціях країни. Близько 57 мільйонів жителів обрали мерів, місцеві ради та інших муніципальних політиків.

Як повідомлялося, партія справедливості та розвитку (ПСР), лідером якої є чинний президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган, здобула перемогу на місцевих виборах.

Loading...