Новини » Київ 7 квітня, 2019, 16:13
Кличко доєднався до учасників марафону та подолав 10 км
Віталій Кличко
Віталій Кличко

Сьогодні Київ знову став спортивною столицею Європи і світу: 13 тисяч бігунів із понад півсотні країн взяли участь у Міжнародному київському напівмарафоні.

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко під час старту забігу у KyivHaltMarathon на 10кілометрів, інформує офіційний сайт мера Києва.

«13 тисяч бігунів із 57 країн світу беруть участь цього року в Міжнародному київському напівмарафоні. І це – новий рекорд змагань. Багато учасників – професійні атлети, які вигравали не один престижний марафон світового рівня. І вони сьогодні біжать тут – у нашому місті», – зазначив Віталій Кличко.

Марафон уперше відбувається в оновленому дводенному форматі, зауважив мер Києва. Це зроблено для того, аби всі учасники змогли комфортно пробігти та щоб скоротити час перекриття вулиць у столиці. Починаючи з цього року Київський марафон став повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS) і має престижний статус – IAAF BRONZE LABEL.

У рамках київського напівмарафону традиційно відбувається «Фандрайзинг марафон. Весна». Мета цього заходу – збір коштів на підтримку проектів 14-ти благодійних фондів на платформі Української біржі благодійності.

«Дуже приємно бачити стільки спортивних і активних людей, стільки щасливих облич. І погода сьогодні гарна! Це добре, що в Києві відбувається все більше змагань і активностей. Наше місто стає спортивною європейською столицею», – наголосив Віталій Кличко після фінішу у забігу на 10 кілометрів.

Як повідомляли, міський голова столиці Віталій Кличко ознайомив фахівців ЮНЕСКО з планами щодо створення туристичного маршруту в Києві.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=i_21-fCy8Gc

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 15:46 :21