Новини » Спорт 7 квітня, 2019, 17:17
«Карпати» у серії пенальті програли «Інгульцю» і завершили виступи в Кубку України
Автор єдиного голу «Карпат» у ворота «Інгульця» Мар’ян Швед / fckarpaty.com

Футболісти львівських «Карпат» сьогодні, 7 квітня, у матчі чвертьфінальної стадії Кубка України сезону-2018/2019 у гостях в серії післяматчевих пенальті поступилися команді Першої ліги чемпіонату України «Інгулець», що представляє селище Петрове Кіровоградської області.

Футбол. Чоловіки. Кубок України сезону-2018/2019. Матч 1/4 фіналу

«ІНГУЛЕЦЬ» (ПЕТРОВЕ) – «КАРПАТИ» (ЛЬВІВ) – 1:1 (0:0), пенальті – 5:4

7 квітня. Початок – 14:00. Олександрія. Стадіон «Ніка». Сонячно. +18°С.

Арбітр – Євген Арановський (Київ).

Асистенти арбітра: Семен Шлончак (Черкаси), Валентин Куцев (Київ).

Четвертий арбітр – Олександр Дердо (Чорноморськ, Одеська обл.).

Делегат ФФУ – Віктор Безсмертний (Кіровоградська обл.).

Спостерігач арбітражу – Віктор Швецов (Одеса).

«ІНГУЛЕЦЬ»: Ситников, Запорожець, Клименко (Піднебенний, 80), Мішуренко (Сула, 98), Коваленко (Січінава, 88), Павлов, Балан, Щедрий (Козак, 76), Ковальов, Лупашко, Синьогуб.

Запасні: Шухман, Писко, Акименко.

Головний тренер – Сергій Лавриненко.

«КАРПАТИ»: Кучинський, Ковтун (Сандохадзе, 80), Папа, Мегреміч, Мякушко, Ді Франко (Толочко, 60), Онгла, Гуцуляк, Йода, Швед, Понде (Варгас, 73).

Запасні: Пеньков, Нестеров, Бусько, Бедойя.

Головний тренер – Фабрі Гонсалес.

Голи: Щедрий, 50 – Швед, 90+7.

Післяматчеві пенальті: Гуцуляк (0:1), Ковальов (1:1), Мякушко (1:2), Синьогуб (2:2), Онгла (2:3), Піднебенний (3:3), Йода (3:3, вище воріт), Козак (4:3), Варгас (4:4), Сула (5:4).

Попередження: Мішуренко, 83, Піднебенний, 106, Балан, 120 – Ді Франко, 31, Гуцуляк, 54, Папа, 65, Толочко, 92, Варгас, 103, Онгла, 106.

Вилучення: Толочко, 100 (друге попередження).

Після розгромної перемоги над «Ворсклою» (4:0) у чемпіонаті, «Карпати» продовжили свій шлях у Кубку України. У чвертьфіналі «зелено-білі» грали на виїзді із першоліговим «Інгульцем». Попередньо поєдинок мав відбутись на домашньому стадіоні суперника, в Петровому, однак, зважаючи на підвищений ажіотаж, гру перенесли до Олександрії на стадіон «Ніка».

Порівняно із попереднім матчем проти «Ворскли», у складі «левів» відбулася лиш одна зміна – у старт повернувся капітан Франціско Ді Франко, який замінив у центрі Романа Толочка. Позаду розташувалося тріо оборонців Ковтун-Папа-Мегреміч, компанію Ді Франко в опорній зоні склав Онгла, а фланги зайняли Мякушко та Гуцуляк. Попереду діяли Йода, Швед та Понде.

«Інгулець» продемонстрував стартову активність, двічі атакувавши ворота «Карпат» на початку зустрічі, але удари не несли жодної загрози для Максима Кучинського. Втім на довго господарів не вистачило і згодом гра перейшла під контроль «зелено-білих». Однак і «левам» було не просто знайти шпарину в обороні суперника. Мабуть, найгостріший момент був у Понде, який, після класного прострілу від Гуцуляка, не зміг зблизька пробити по воротах. Своєю нагодою не скористався і Швед, головою пробивши повз стійку. Біля воріт львів’ян небезпеки майже не було – в обороні «Карпати» грали надійно, високо зустрічаючи суперника. Тож на перерву команди пішли без голів.

Перший гострий момент у другій половині гри створив «Інгулець». Клименко метрів з 20-ти пробивав по воротах Кучинського – кіпер в падінні спіймав м’яча. А вже у наступній атаці суперник повів у рахунку. Після передачі з правого флангу Щедрий в дотик пробив низом точно в лівий кут воріт. Практично одразу після першого взяття воріт господарі провели гостру атаку, яка могла завершитись голом, але м’яч пролетів поруч зі стійкою. У відповідь Сергій Мякушко ідентично запустив круглого по воротах Ситникова – це був чи не єдиний гострий момент «Карпат» у другій половині матчу.

Останні хвилини тайму пройшли напрочуд нервово для «зелено-білих». Господарі мали реальний шанс забити, коли Січінава увірвався в штрафний майданчик і поклав м’яча на ногу Мішуренку, той впритул розстрілював ворота Кучинського, але не зміг переграти кіпера. Арбітр матчу компенсував до основного часу вісім хвилин, які стали рятівними для «Карпат». На 6-й доданій хвилині «леви» зрівняли рахунок: Швед прийняв м’яча в центрі штрафного суперника, накрутив трьох оборонців, розвернувся і пробив точно в кут. А на останній хвилині Йода міг ставити крапку в матчі, однак не влучив у ворота.

У додаткових таймах команди практично не мали гольових нагод. Після першої 15-ти хвилинки, «Карпати» залишились у меншості – друге попередження отримав Роман Толочко і достроково залишив поле. Чи не єдиний шанс вивести свою команду вперед був у Варгаса, який цілив у ближній кут воріт Ситникова, але не влучив. До завершення часу жодна з команд так і не забила, тож долю поєдинку мала вирішити серія післяматчевих пенальті. П’ятірка карпатівців, яким довірили пробивати одинадцятиметрові виглядала так: Гуцуляк, Мякушко, Онгла, Йода, Варгас. Виконавши по три удари, команди йшли на рівних і чекали на промах суперника. На жаль, гравцем, який не влучив у ствір воріт став Карім Йода. Фатальна помилка півзахисника коштувала «Карпатам» місця у півфіналі Кубка України.

2019-08-20 03:43 :40