Новини » Спорт

Фабрі Гонсалес: У грі з «Інгульцем» ми не заслуговували на перемогу

Головний тренер львівських «Карпат» Фабрі Гонсалес / fckarpaty.com

Головний тренер львівських «Карпат» Фабрі Гонсалес розповів про причини поразки в кубковому матчі з «Інгульцем» та відповів на питання журналістів.

– Насамперед, хочу привітати «Інгулець», бо вони справді вийшли переможцями. Вони набагато більше заслуговували на перемогу ніж ми. Якщо така команда як «Карпати» допускається стільки помилок і крім того не демонструє відношення до гри, то усі зусилля не варті нічого. Якщо говорити про подарунки, які ми робили супернику, то ми не заслуговували на перемогу в цій грі. У нас був хороший шанс, щоб вийти в півфінал, але ми не змогли ним скористатися.

– Можливо, мала місце недооцінка суперника, все ж це команда першої ліги?

– Я особисто можу запевнити, що в мене такої недооцінки не було. Ми багато спілкувалися з гравцями щодо цього, я намагався підготувати їх всіма способами. І виглядає, що недооцінки не було.

– Ви тренували пенальті?

– Я вам говорю про повагу до суперника. Якби ми були на тому рівні, на якому має бути наша команда і не робили б таких помилок, то ми мали б вирішити гру до додаткового часу. Ми самі подарували гол «Інгульцю». Маючи можливість просто вибити того м’яча, наш гравець дарує його супернику. Такі помилки не дають можливості здобути перемогу. Такі ж помилки ми робили у матчі з «Ворсклою», але наш суперник не зумів ним скористатися. От скажіть, це правильно, коли на останніх секундах додаткового часу, ми заробляємо кутовий, на який йдуть усі захисники, а наші виконавці просто розігрують м’яча. Це нормально? Для чого ми сюди приїхали? Прогулятися чи пограти всерйоз?

– «Карпати» слабше виглядали, ніж в матчі з «Ворсклою».

– Ми сьогодні нічого не зробили. Не було небезпеки в атаці, не оборонялися добре і є ще одна річ. Як таке може бути, коли йде додатковий час, а наш гравець отримує другу жовту картку? Він думає, що у дворі грає? Чи цей гравець готовий до серйозного футолу? Коли відбувається стільки поганого – неможливо здобути перемогу.

– Чи не здається вам, що настільки активна підтримка ваших фанатів трішки заважала самим гравцям своїми гучними звуками?

– Ми маємо бути горді, що стільки фанатів приїхали сюди. Заради них маємо залишати нашу душу на полі. Це люди, які з нами, які нас підтримати, нас шанують. Це треба поважати і тільки заради них викладатися на полі...

Loading...