Новини » Політика 6 квітня, 2019, 2:25
Повернення «Приватбанку»: Данилюк оцінив можливість перемоги Коломойського
ZIK
ZIK

Юристи сперечалися і наводили різні схеми, як можна «відіграти» націоналізацію «Приватбанку», а потім розуміли, що це не спрацює. І якби не вигадували із судовою системою – все одно немає такого юридичного механізму.

Про це заявив міністр фінансів України у 2016-2018 роках Олександр Данилюк у ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Екс-міністр запевнив, що не розуміє, яке відношення до Володимира Зеленського має суперечка довкола націоналізації «Приватбанку» між державою та Ігорем Коломойським.

На його думку, потрібно відходити від моделі управління країною, коли при зміні Президента змінюються і політичні вказівки Генпрокурору та главі СБУ.

«Я розумію, що постійно «закидають» те, що коли Зеленський прийде до влади, то попередні власники «Привату» спробують «відіграти» націоналізацію банку. Але цього не може відбутися, оскільки справи перебувають у міжнародних судах. І якщо навіть буде відповідне рішення суду, то просто не існує юридичного механізму, як можна повернути банк попередньому власнику.

Я сперечався з багатьма юристами, які спочатку наводили мені різні схеми, а потім розуміли, що це не спрацює. І якби не вигадували із судовою системою – все одно не спрацює», – переконує Данилюк.

Він зауважив, що роль Ігоря Коломойського, як і всіх олігархів, зокрема в економіці уже зменшується. Це відбувається через те, пояснює екс-міністр фінансів, що у відсторонених від державних потоків олігархів швидко закінчуються гроші.

«Підтримувати та розвивати старі підприємства вимагає багато грошей. Утім все ще залишається вплив олігархату через медіа, де вони все ще мають великі ресурси.

Я хотів би, щоб усі без виключення олігархи відійшли від політики – це навіть у їхніх інтересах. І якщо країною керуватиме технократичний уряд, зацікавлений у результаті, то від цього буде добре всім, навіть олігархам, які перейдуть у статус великого бізнесу», – вважає Олександр Данилюк.

Нагадаємо, кандидат у президенти Володимир Зеленський не вважає, що націоналізований «Приватбанк» повинні повернути українському олігарху Ігорю Коломойському.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 12:18 :11