live
Новини » Політика

Не вважаю Нацкорпус націоналістами, – заступник голови УНА-УНСО

ZIK

У Національному корпусі справді є гарні хлопці й патріоти. Але мені здається, що вони ще самі не розуміють ідею, яку вони сповідують. Також варто згадати, що домовленості об’єднання націоналістів не були виконані в останній момент, бо голова партії Андрій Білецький не підтримав єдиного кандидата в президенти Руслана Кошулинського.

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на телеканалі ZIK говорив один із лідерів УНА-УНСО Ігор Мазур (Тополя).

«Я думаю, що в 2014 році відсоток у праворадикалів був би набагато більший. Якраз 2014-й показав, що кадрова політика «Свободи» в уряді була неоднозначною. В Генпрокуратурі був Махніцький, міністром сільського господарства був Швайка, також були міністри Мохник, Тенюх, який не показав себе, як відповідний міністр оборони, адже він не зміг відстояти Крим. Але, як і Турчинов, всі намагалися перекинути одне на одного стрілки, хто має вирішувати  –відкривати вогонь чи ні», – сказав Мазур.

За його словами, саме це якраз і призвело до того, що вони не змогли пройти у парламент.

«Свобода» справді є найрейтинговішою націоналістичною організацією, бо Національний корпус такою я не вважаю. Так, там є гарні хлопці й патріоти, але мені здається, що вони ще самі не розуміють ідею, яку вони сповідують. І те, що домовленості об’єднання націоналістів не були виконані в останній момент, бо ж Білецький не підтримав єдиного кандидата Кошулинського, теж багато про що говорить», – прокоментував він.

Він наголосив, хоч його організація не підписувала жодних документів, але вони розуміли, що треба показати, що Кошулинський гідний кандидат.

«Руслан пройшов Майдан, виносив поранених хлопців і був на війні, тому є достойною людиною. Але, на жаль, відсоток був малим. Також я думаю, що багато голосів також пішло від націоналістів Петру Порошенку, адже боялися моменту, що буде у другому турі Зеленський і Тимошенко», – додав Мазур.

Нагадаємо, Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський».

Своєю чергою Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський». 

Пізніше Порошенко запросив Зеленського для проходження медичної експертизи у медичному пункті НСК «Олімпійський», який Зеленський сам обрав для проведення дебатів.

Сьогодні вранці Володимир Зеленський таки здав аналізи, однак не на «Олімпійському», а в одній з приватних клінік. Водночас Порошенко прибув на стадіон «Олімпійський», щоб здати аналізи перед дебатами.

Медики, які брали аналізи в Петра Порошенка повідомили, що за результатами швидких тестів, організмі Президента не виявили психоактивних речовин. Більш ґрунтовні результати дослідження обіцяють оприлюднити пізніше.

До слова, Громадський рух «Чесно» закликає кандидата у президенти Володимира Зеленського оприлюднити декларацію за минулий рік.Loading...
Loading...
Loading...