Новини » Політика 6 квітня, 2019, 4:10
Ми знаємо, як із ним будемо виводити Україну з прірви, – Чубаров про Петра Порошенка
ZIK
ZIK

Всі громадяни мають зробити вибір 21 квітня. І якщо ми дійсно знаємо, як кандидати провели лінії, то ми маємо знати, що найбільш усталена лінія у Петра Порошенка.

На цьому в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK наголосив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«Я знаю, хто окупував Крим. Це Росія. Я знаю, хто вбиває наших співвітчизників у Криму. Це Росія. Я знаю, хто винен у смерті 13 тисяч українців у східній Україні. Це Росія. Я знаю, кого Росія не хоче, щоб громадяни України обрали президентом. Росія не хоче Порошенка! Це перше, про що я б хотів сказати», – зауважив Чубаров.

Друге, на чому наголосив голова Меджлісу кримськотатарського народу, це те, що українцям потрібно змінити своє ставлення до влади. За його словами, відповідальність за дії усіх політиків не можна перекладати на одного Президента.

«В усіх бідах українців винна українська влада. І це абсолютно правильно. Але українська влада – це набагато ширше, ніж інститут президенства. Ми – експерти і політики, даємо відповідні сигнали суспільству і переводимо всю відповідальність на один інститут. Це неправильно і несправедливо!

Тому я вважаю, що, дійсно, всі громадяни мають зробити вибір 21 квітня, і якщо ми дійсно знаємо, як кандидати провели лінії, то ми маємо знати, що найбільш усталена лінія у Петра Порошенка. Ми знаємо, як з ним ми будемо виводити Україну з прірви», – акцентував Рефат Чубаров.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. 4 квітня ЦВК опрацювала 100% протоколів в електронному вигляді на виборах Президента України.

Відповідно до оприлюднених результатів, лідирує Володимир Зеленський, за нього свої голоси віддали 30.24% (5 713 825) виборців. За Петра Порошенка проголосували 15.95% (3 014 523) виборців. Підтримка Руслана Кошулинського у першому турі становила 1,62%.

У ЦВК допускають, що остаточні результати першого туру виборів Президента України попередньо може бути встановлено в неділю, 7 квітня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 04:35 :45