Новини » Київ

Кияни влаштували пробіжку зі сміттєвими пакетами, щоб прибрати парк «Нивки»

Фото: Інна Загорулько

У суботу, 6 квітня, кілька десятків активістів прибирали у столичному парку «Нивки» незвичним способом. Активісти зібралися на спеціальне тренування у стилі плогінг, що означає збирання сміття під час пробіжки.

До акції також долучилися блогери – організатори фестивалю ВідеоЖара, соліст гурту «Антитіла» Тарас Тополя. Усі разом приєдналися до популярного екологічного челенджу #trashtag.

Учасники акції провели розминку, отримали інструктаж від тренера і ініціатора акції Олени Ханчанової, і далі побігли парком, аби очистити його. За півтори години зібрали майже 40 пакетів сміття.

«Дуже важливо займатися плогінгом правильно. Обов'язково це потрібно робити в рукавичках, не піднімати підозрілі та гострі предмети, щоб не наражатися на небезпеку. А ще при можливості варто сміття одразу сортувати і переміщати до відповідних баків, чи здавати на переробку», – розповідає Олена Ханчанова.

Фото: Інна Загорулько
Фото: Інна Загорулько

 

Плогінг – популярний тренд за кордоном, який минулого року дістався й України. Одним із ініціаторів масового руху плогінгу став оргкомітет щорічного спортивно-благодійного «Пробігу під каштанами». Активісти регулярно проводять зустрічі у стилі плогінг, пропагуючи здоровий спосіб життя з користю для екології.

«Хочеться, аби усі українці були свідомими і взагалі не смітили ні в парках, ні на вулицях, відповідально ставилися до сортування і переробки відходів.  Це головний заклик нашого заходу. А поки наше місто забруднене, допомагаємо його очистити у такий веселий спосіб, як біг», – розповіла керівник 27-го «Пробігу під каштанами», учасниця акції Галина Філімонова.

Організатори закликають киян долучатися до наступних тренувань в стилі плогінг. Новини щодо дати і місця з'являтимуться на сторінці Пробігу у Facebook.Loading...