Новини » Політика 6 квітня, 2019, 5:25
Кожному шоу є межа: Ставнійчук нагадала, що 26% виборців ще не визначилися
ZIK
ZIK

Розумію Порошенка, який не міг не погодитися на таку віртуальність, запропоновану Зеленським. Але є ще 26% розумних виборців, які не визначилися і чекають дебатів, щоб зрозуміти потенціал кандидатів.

На цьому наголосила член Венеціанської комісії від України у 2009-2013 роках Марина Ставнійчук у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Фахівець зазначила, що кандидат на пост президента Володимир Зеленський вів у першому турі абсолютно віртуальну виборчу кампанію.

«Усі кандидати – від лідерів і до тих, хто зайняв найнижчі позиції, вели класичні кампанії. Натомість Зеленський, за висновками спостереженої місії, не провів жодної класичної зустрічі з виборцями під час виборчого процесу.

Виявилося, що всі класичні технології виборчого процесу не спрацювали – Тимошенко мала гарну програму дій, Порошенко – проводив зустрічі з виборцями, але його «забили» чорними технологіями. Натомість спрацювала технологія Зеленського», – визнала Ставнійчук.

Вона зауважила, що сьогодні Зеленський вже пропонує чинному президенту увійти у віртуальну виборчу кампанію.

«Я розумію Порошенка, який не міг не погодитися на таку віртуальність, оскільки інакше сказали б, що він злякався. Але кожному шоу є межа – дебати повинні відбутися. Є 26% українців, які ще не визначилися – це розумні виборці, і вони хочуть почути і зрозуміти потенціал кандидатів», – підкреслила Марина Ставнійчук.

Нагадаємо, 5 квітня Президент України Петро Порошенко здав аналізи на вміст в організмі нарко- і алкоречовин у антидопінговому центрі «Олімпійського». Процедура відбору крові проходила на камери, в режимі-онлайн. Швидкі тести не виявили в організмі Порошенка наркотиків.

Інший претендент на президентський пост – Володимир Зеленський теж здав аналізи, проте це відбулося в одній із приватних клінік. Додамо, аналіз крові у Зеленського брав масажист клініки «ЄвроЛаб» Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу «Мастер шеф» та знімався у серіалі «Свати».

Небажання Зеленського здавати волосся на аналіз викликало питання у штабу Порошенка.

Як повідомляли раніше, одразу після оголошення екзит-полів Петро Порошенко запросив Зеленського на передвиборчі дебати. 3 квітня команда Зеленського «проявила креатив» і висунула чинному Президенту ультиматум – провести дебати на НСК «Олімпійський» у присутності глядачів і журналістів. Спочатку у команді Президента заявили, що гарант не має наміру вести дебати на стадіоні, та згодом сам Петро Порошенко погодився: «Стадіон, так стадіон!».

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 18:44 :44