Новини » Київ 5 квітня, 2019, 11:23
Жителям «будинків Войцеховського» потрібно виконати технічні умови для подачі електроенергії, – КМДА
Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв
Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв

Жителям одного із проблемних «будинків Войцеховського» житлового комплексу «Східна Брама» необхідно забезпечити виконання технічних умов для нормального функціонування.

Про це сьогодні повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба КМДА.

На будівництві ЖК «Східна Брама», де забудовниками є ТОВ «Укркарго» та ТОВ «Керамісі», виявлено низку порушень, а саме відсутність землевідведення, дозвільної документації, містобудівних умов та обмежень, а також розташування комплексу в санітарній зоні Бортницької станції аерації.

«Станом на сьогодні частина будівель, що були під’єднані до автономних генераторів, а не до загальної міської мережі електропостачання, залишились без електроенергії. Надійне і безперебійне електроживлення можливе лише після виконання вимог будівельного та земельного законодавства, введення будинків в експлуатацію і виконання технічних умов щодо приєднання до електромереж», – повідомив Петро Пантелеєв.

Як повідомили у ДТЕК «Київські електромережі», об’єкти ЖК »Східна брама» сьогодні отримують електроенергію за тимчасовою схемою живлення, тобто як будівельний майданчик. Для електропостачання цих багатоповерхівок тимчасової схеми живлення не вистачає. Більше того, порушення вимог до здійснення електропостачання істотно знижує рівень безпеки для будівель і може привести до виникнення надзвичайних ситуацій.

Для здійснення надійного електропостачання забудовнику видано технічні умови на підключення за постійною схемою живлення будинків. На сьогодні технічні умови не виконані.

Згідно з ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 14.01.2019 ЖК »Східна Брама» та відділ продажу на вул. Світлій, 3-Д ввійшли до переліку об’єктів, на які накладено арешт та передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Як повідомлялося раніше, мер Києва Віталій Кличко підписав Меморандум про порозуміння між Київською міською державною адміністрацією та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку щодо програми «Зелені міста».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 09:03 :29