Новини » Політика

Журналісти довели, що Зеленський здавав аналізи в клініці свого бізнес-партнера

Власник клініки «Євролаб» Андрій Пальчевський, де сьогодні, 5 квітня, здав аналізи Володимир Зеленський, є бізнес-партнером кандидата в президенти.

Про це свідчать дані порталу You Control та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, інформує Прямий.

Так, керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Про життя з Андрієм Пальчевським» є Шефір Борис Нахманович. Шефір є також співласником «Студії Квартал-95» разом із Володимиром Зеленським і своїм братом Сергієм Шефіром.

У ТОВ «Про життя з Андрієм Пальчевським» самому власнику клініки «Євролаб» Пальчевському належить 25% компанії, інші 75% належать кіпрській компанії «Грін Фемілі ЛТД».

Як відомо, один з акціонерів «Грін Фемілі ЛТД» є Володимир Зеленський, який стверджує, що нібито терміново вийшов зі складу сумнозвісної офшорної кампанії, яка в свою чергу знімала фільми на замовлення й гроші Росії.

Також відомий журналіст Андрій Дзиндзя у Facebook опублікував документи та інфографіку бізнес-відносин Зеленського і Пальчевського.

Нагадаємо, кандидат в президенти Володимир Зеленський приїхав до клініки для здачі аналізів на елітній іномарці бізнес-партнера олігарха Ігоря Коломойського.

Лабораторія, де він здавати аналізи належить його знайомому, громадянину Росії, а брав кров у нього – фельдшер та актор «Сватів». І водночас Зеленський заявляє, що не буде займатись кумівством у політиці.

Також стало відомо, що за Зеленським, окрім Коломойського, стоять: криміналітет Путіна, міжнародні шахраї та функціонери ПР.

Читайте більше новин на тему: вибори ПрезидентаLoading...