Запроваджуємо нові традиції: Порошенко здав кров на аналізи на «Олімпійському»

ZIK

Президент України Петро Порошенко здав аналізи на вміст в організмі нарко -і алкоречовин у центрі антидопінгового центрі «Олімпійського». Процедура відбору крові проходила на камери, в режимі-онлайн.

Відеотрансляцію події вів телеканал ZIK.

У антидопінговому центрі Петро Порошенко здав проби крові, сечі та волосся для визначення наявності в організмі наркоречовин. Медики зазначили, що зразки відправлятимуть одразу в чотири різні медустанови – дві приватні та дві комунальні. Процедуру відбору крові транслювали в режимі он-лайн.

«Впродовж найближчих двох годин в нас вже будуть певні висновки. Протягом кількох хвилин ми можемо визначити певні процеси, пов’язані із наркотичними речовинами, впродовж двох годин. Буде ще довготривале обстеження, яке займе тривалий час, може тривати до двох тижнів» – розповіли медики.

«Запроваджуємо нові традиції», – прокоментував Петро Порошенко.

Як повідомлялось раніше, Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський».

У свою чергу, Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський». 

Пізніше Порошенко запросив Зеленського для проходження медичної експертизи у медичному пункті НСК «Олімпійський», який Зеленський сам обрав для проведення дебатів.

Сьогодні вранці Володимир Зеленський таки здав аналізи, однак не на «Олімпійському», а в одній з приватних клінік. Водночас Порошенко прибув на стадіон «Олімпійський», щоб здати аналізи перед дебатами.

Читайте також: У випадку перемоги Зеленського: екс-нардеп заявив про ймовірність громадянської війни

Читайте більше новин на тему: дебатиLoading...