Новини » Львів 5 квітня, 2019, 17:56
У ЛМР повідомили, коли планують завершити опалювальний сезон

На вихідних опалення до будинків подаватиметься мінімальної температури, а з понеділка ЛМР планує призупинити опалювальний сезон.

Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, інформує прес-служба ЛМР.

У Львові триває опалювальний сезон, але з огляду на суттєве підвищення температури зовнішнього повітря, теплоносій до будинків впродовж цього тижня подається мінімально допустимих параметрів.

У такий же спосіб здійснюватиметься подача опалення і на вихідних. А з понеділка, 8 квітня, у Львові планують призупинити опалювальний сезон.

«З понеділка, 8 квітня, плануємо призупинити подачу опалення до житлових будинків. Опалення до лікарень, поліклінік, садочків здіснюватиметься на підставі листів-звернень від керівників закладів.

Також ми будемо постійно моніторити прогноз погоди і при пониженні температури зовнішнього повітря, подачу опалення до житлових будинків буде відновлено. Або ж навпаки – буде прийнято рішення про закінчення опалювального сезону», – повідомив Сергій Бабак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 21:44 :13