Новини » Львів

У Дрогобичі провели марафон професії «швачка»

У м.Дрогобич в міськрайонному центрі зайнятості провели марафон актуальної професії «швачка» для учнівської та безробітної молоді.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Під час презентації професії демонстрували відеофільм, розповідали про історію виникнення професії, санітарно-гігієнічні умови та безпеку праці, вимоги професії до робітника та можливості проходження професійного навчання та працевлаштування.

Професію швачки та кравця презентували викладач спецдисциплін Марія Греськів та майстер виробничого навчання Дрогобицького професійного політехнічного ліцею Яніна Хлопек.

Учасники заходу дізналися про терміни, умови навчання та проживання в навчальному закладі, проходження виробничої практики та перспективи зайнятості.

Після презентації професії молодь мала змогу побувати на професографічній екскурсії на швейному підприємстві ТзОВ «Декарест», яке займається виготовленням сонцезахисних штор-жалюзей та інших виробів з текстилю та де на сьогодні є значний попит на швачок. На виробництві виконуються усі види робіт з пошиву виробів на універсальних машинах, є всі цехи: розкрійний, сортувальний, виробничий, пакувальний, маркувальний. Екскурсію провели директор Микола Войтович, інструктор Наталія Луцька, менеджер з виробництва Оксана Гриців.

В результаті проведеного заходу молоді люди могли зробити висновок, що професія швачки на сьогоднішні є актуальною та перспективною і, здобувши цей фах, можна швидко знайти роботу або навіть започаткувати власну справу.

Loading...