Швидкі тести не виявили в організмі Порошенка наркотиків

ZIK

Медики, які брали аналізи в Петра Порошенка повідомили, що за результатами швидких тестів, організмі Президента не виявили психоактивних речовин. Більш ґрунтовні результати дослідження обіцяють оприлюднити пізніше.

Про це повідомив під час брифінгу, який транслював ZIK, головний нарколог Києва Володимир Ярий.

«Наркологічний огляд складався із двох частин – безпосередньо, сам огляд та були відібрані біологічні середовища організмів для проведення лабораторного токсикологічного дослідження. Ми відібрали кров, сечу та волосся», – розповів Ярий.

Він зазначив, що дослідження проводитимуться чотирма установами міста – двома приватними та двома комунальними.

«Ми використовували декілька способів для визначення наркотичних речовин в організмі. Зокрема, і швидкі тести. Жодної психоактивної речовини не було знайдено. Впродовж найближчих двох годин в нас буде можливість провести більш ґрунтовне і змістовне обстеження», – повідомив медик.

Тож, за його словами, вже через дві години лікарі отримають інформацію про відсутність чи наявність алкоголю в крові.

«Та процедура обстеження волосся займає більш тривалий термін – за попередньої інформацією, навіть до двох тижнів.Та докладатимо усіх зусиль, щоб цей час максимально скоротити», – повідомив експерт.

Як повідомлялось раніше, Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський».

У свою чергу, Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський». 

Пізніше Порошенко запросив Зеленського для проходження медичної експертизи у медичному пункті НСК «Олімпійський», який Зеленський сам обрав для проведення дебатів.

Сьогодні вранці Володимир Зеленський таки здав аналізи, однак не на «Олімпійському», а в одній з приватних клінік. Водночас Порошенко прибув на стадіон «Олімпійський», щоб здати аналізи перед дебатами.

Читайте також: Порошенко заступився за Юлію Тимошенко: Зеленський проявив зневагу

Читайте більше новин на тему: дебати

Loading...