live
Новини » Львів 1344 Читать эту новость на русском

Садовий визнав, що мстить облраді з приміщенням на Короленка, 7

Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий заявив, що однією з причин подання в суд щодо зупинку аукціону на продаж колишнього приміщення школи на Короленка, 7 у Львові є помста за те, що свого часу його не передали під бізнес-проект партнера мера Львова, екс-керівника російського БМ Банку Ломаковича.

Про це він сьогодні відкрито сказав під час засідання виконкому ЛМР, інформує прес-служба міськради.

«Стосовно будівлі на вул. Короленка, 7, яка була виставлена обласною радою на аукціон, ми зверталися з уклінними проханнями до обласної ради передати цю будівлю громаді міста. Тому що вона, де факто, завжди використовувалася громадою міста Львова. І коли була пропозиція зробити інвестиційний конкурс стосовно розміщення там англомовної школи з інклюзією, ми пішли назустріч, і дали це право обласній раді. Закінчилось це тим, що вони виставили це приміщення на продаж. І це не було мудре рішення. Тому що будь-який приватний інвестор, який може це купити, він не зможе загарантувати, що там буде освітня установа. Слава Богу, що суд зупинив продаж цього приміщення через аукціон», – прокоментував ситуацію міський голова Львова Андрій Садовий.

Нещодавно, проводячи розслідування причин конфлікту та судового позову з боку ЛМР до ЛОР щодо призупинення аукціону з продажу приміщення на Короленка, 7 журналісти ІА ZIK припускали, що однією з причин цього міг бути конфлікт кількарічної давності.

Йшлося про те, що у 2015 році облрада відмовилась передавати «в довгострокову оренду або власність» споруду колишньої школи «інвесторам» у вигляді ТОВ «Львівська Міжнародна Школа», яку пов’язують з особою з досить неоднозначною репутацією, а саме з Віталієм Ломаковичем – партнером Андрія Садового, лобістом і керівником російського »БМ Банку» та колишнім членом виконкому Львівської міської ради.

Зараз це припущення повністю підтвердилось і під виглядом «англомовної школи з інклюзією» Садовий має на увазі інтереси свого бізнес-партнера.

Та найбільш цинічним у цьому випадку виглядає, що Садовий прикривається церквою та Центром опіки сиріт.

Loading...
Loading...
Loading...