Новини » Політика 5 квітня, 2019, 23:10
«Прогресивна команда Партії регіонів» – Андрій «Полтава» звинуватив Ставнійчук і Шахова
ZIK
ZIK

Цікаво чути, як колишні «регіонали» і ті люди, які з 2004 року просували ідею розділення на захід і схід, а також, що є різні українці, зараз кажуть, що треба єднатися. Хоча, з іншого боку, вони заявляють націоналістам, що не треба підтримувати Петра Порошенка, а думати про себе.

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на телеканалі ZIK заявив відеоблогер і волонтер Андрій (Полтава) Карпов.

«Справді, зараз націоналісти голосують за Порошенка. А проблема є в тому, що інший кандидат ображає українців, українську мову, українську армію, називає Україну – «порноактрисою». Але це нікого не цікавить, бо всім людям, зокрема і пані Ставнійчук, це дуже подобається, і вони хочуть навколо об’єднатись», – сказав «Полтава».

Він вважає, що зараз в Україні готується реванш проросійських сил, які направлені на те, щоб Україну перетворити на «малоросійський округ РФ».

«Цікаво зараз чути, як колишні «регіонали» і ті люди, які з 2004 року просували ідею розділення на захід і схід, а також, що є різні українці, говорять, що треба єднатися. З іншого боку, вони кажуть націоналістам, що не треба підтримувати Петра Порошенка, а думати про себе. Також у студії звучала фраза, що Президент узурпував ідею націоналізму, але насправді він єдина людина, яка в цій країні захищає інтереси українців у цілому, а не тільки тих, які мають українську національність», – наголосив він.

На його репліку відреагував нардеп Сергій Шахов, який вирішив перепитати, до кого саме була озвучена репліка. На що «Полтава» відповів, що саме він є депутатом зі сходу України.

«Ви у своїй промові казали що вам «надоїли» і мені цікаво, що саме «доїли» і яку частину тіла? Бо в українській мові є слова «набридло». І ви не знаєте ані української, ані російської. Зараз ви перебуваєте у партії «Наш край». Але це ті самі «риги», які поділилися на декілька партій. І всі це чудово це знають. Тому це реванш проросійських сил?» – зазначив «Полтава».

«Я був депутатом від партії українського народу, безпартійний. Зараз відбувається реванш народу з владою та Кабміном, який три роки не давав звіту. Також я не вважаю, що відбувається реванш проросійських сил», – відреагував нардеп Шахов.

Що стосується Марини Ставнійчук, то «Полтава також сказав, що вона належить до прогресивної команди Партії регіонів і хоче до неї нової повернутися. Адже не варто забувати, що вона і з Януковичем працювала. І на цю репліку відреагувала вже сама нардеп.

«Шановний колего, спиніться. Я у часи Януковича працювала з першим Президентом України Леонідом Кравчуком. А взагалі я є з «помаранчевої» команди, бо працювала в команді Ющенка, є і залишаюсь там», – заявила нардеп Ставнійчук.

Нагадаємо, громадський рух «Чесно» закликає кандидата в президенти Володимира Зеленського оприлюднити декларацію за минулий рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 23:47 :38