live

Порошенко заявив про успішне випробування нової крилатої ракети «Нептун»

ZIK

Сьогодні на полігоні в Одеській області відбулися успішні випробування нової крилатої ракети «Нептун», яка здатна вести вогонь по морських цілях.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив під час візиту в Одесу й виступу перед Військово-морськими силами в місцевому порту – його транслював телеканал ZIK.

«Мені приємно повідомити, що випробування крилатої ракети відбулося успішно. Ракета подолала відстань близько 250 км та успішно вразила ціль в акваторій Чорного моря. Це є наша ракета, створена українськими конструкторами і вироблені на підприємствах «Укроборонпрому».

Наголошую, що за моїм завданням вже у грудні ракети будуть прийняті на озброєнні і розташовані на кораблях ВМС України і в підрозділах морської берегової оборони», – підкреслив Порошенко.

Головнокомандувач зауважив, що випробуваннях брали учать представники дружніх країн, воєнні аташе та диплом представники.

«Крана-агресор уважно свідкувала за випробуванням, намагалася застосовувати засоби радіоелектронної боротьби та авіації. Але незважаючи на всі протидії, випробування пройшли успішно.

Україна – морська держава, яка має життєво важливі інтереси в акваторіях Чорного та Азов морів. А тому здатна захистити і у повній відповідності на агресію», – наголосив Петро Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко вручив державні нагороди та сертифікати на житло сім’ям полонених моряків.

Loading...