Новини » Політика 40

Порошенко оголосив конкурс на посаду судді ЄСПЛ від України

Президент Петро Порошенко 4 квітня підписав указ про конкурс із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України.

Про це повідомляє Європейська правда.

В ЄСПЛ працюють 47 суддів – по одному від кожного члена РЄ. У квітні 2019-го спливає термін повноважень судді від України в Страсбурзі, якою є зараз Ганна Юдківська.

Для того щоб вчасно замінити її новим суддею, у січні сесія ПАРЄ мала розглянути кандидатури, однак дедлайн для подання кандидатур від України сплив 6 грудня.

Згідно з указом, до конкурсної комісії з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України увійшли:

Довидас Віткаускас – керівник Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні (ПРАВО)» (за згодою).

Короткий Тимур Робертович – професор кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат юридичних наук (за згодою)

Кузнецова Наталія Семенівна – академік-секретар відділення цивільно-правових наук Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор (за згодою)

Микієвич Михайло Миколайович – завідувач кафедри європейського права Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор юридичних наук, професор (за згодою)

Сироїд Тетяна Леонідівна – професор кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, доктор юридичних наук (за згодою).

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News