Новини » Львів 5 квітня, 2019, 15:39
Нова вартість рекультивації Грибовицького сміттєзвалища – 604 мільйони
Грибовицьке сміттєзвалище. Фото: explorer.lviv.ua
Грибовицьке сміттєзвалище. Фото: explorer.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради під час сьогоднішнього засідання затвердив відкоригований проект із рекультивації полігону у с. Грибовичі Жовківського району.

Як повідомив в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами Львівської міської ради Сергій Сало, коригування проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища розробила харківська фірма «Діпрокомунбуд». Також він зазначив, що вже проведена процедура оцінки впливу на довкілля рекультивації, а 9 січня мерія отримала відповідний висновок від Міністерства екології і природних ресурсів.

За проектом, загальна кошторисна вартість рекультивація Грибовицького сміттєзвлища – 603 754 770 грн.

Зокрема, кошторис будівельних робіт становить 413 млн грн, вартість устаткування – 86,3 млн грн. У стрічці «інші витрати» заклали 104,3 млн грн.

Зазначимо, що проект рекультивації розробляла французька фірма Egis на основі розробленого ще до трагедії на звалищі у Грибовичах проекту місцевим Інститутом «Гірхімпром».

Нагадаємо, депутати ЛМР відклали початок дегазації Грибовицького сміттєзвалища – бояться зловживань Як працює станція очистки фільтратів на Грибовицькому звалищі у Львові, читайте тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 14:07 :15