Новини » Київ 5 квітня, 2019, 18:48
Кличко ознайомив фахівців ЮНЕСКО з планам щодо створення туристичного маршруту в Києві
Віталій Кличко
Віталій Кличко

Віталій Кличко зустрівся в Парижі в штаб квартирі ЮНЕСКО з директором Центру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Мехтільд Рьослер.

Про це повідомляє офіційний сайт мера Києва.

Як йдеться в прес-релізі, Кличко разом з заступником голови КМДА Олександром Спасибком та виконавчим директором Національного Комітету ІКОМОС України Оленою Сердюк детально ознайомили фахівців ЮНЕСКО з планами щодо створення великого туристичного маршруту в центрі Києва. Важливою частиною цього маршруту стане велосипедно-пішохідний міст між Володимирською гіркою і Аркою Дружби народів, який вже зводять.

Також на сайті видання зазначили, що мер Києва Віталій Кличко запевнив, що усі роботи здійснюються за межами буферної зони об’єкту всесвітньої спадщини Софії Київської, сама межа буферної зони затверджені наказом Міністерства культури України від 2017 року. Він додав, що при роботах жодним чином не порушено законодавство – міська влада отримала всю необхідну дозвільну документацію. Також, за словами мера, КМДА звернулася до Експертної Ради Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам’яток і визначних місць (ІКОМОС України) для надання експертних висновків щодо впливу проекту будівництва цього мосту. 

«У висновку йдеться про те, що вплив зведення пішохідного мосту на фізичну збереженість об’єкту всесвітньої спадщини фактично відсутній, – зазначив Кличко. – Для нас принципово важливо забезпечити збереження універсальної цінності об‘єктів, що є частиною всесвітньої спадщини. І ми виходили саме з цього, працюючи над проектом. Цей міст створює зручні умови для  відвідання пам‘яток світового значення мешканцями Києва та туристами, для благоустрою території навколо цих пам‘яток», – наголосив мер Києва. 

Він також зазначив, що столична влада співпрацює з ЮНЕСКО і готова до подальших консультацій з експертами організації.

Нагадаємо, Віталій Кличко заявив, що столична адміністрація запровадить єдині прозорі правила для розміщення МАФів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 07:37 :43