Новини » Події 4 квітня, 2019, 20:55
Жебрівський заявив, що йде на вибори з Республіканською платформою
ZIK
ZIK

Я три рази був народним депутатом. Якщо ще раз піду по мажоритарному округу, – перетворюсь у колекціонера посвідчень нардепа. Тому я хочу зайти в цей парламент командою. З партією Республіканська платформа.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив голова Донецької ВЦА у 2015-2018 роках та екс-аудитор НАБУ Павло Жебрівський.

Павло Жебрівський, відповідаючи на запитання глядачів, чи піде він на парламентські вибори, а якщо піде, то самостійно чи з якоюсь політичною партією, зазначив наступне:

«Коли я на Донеччині збирав свою команду, то говорив, що на державній службі багатим не станеш. Якщо хочеш – іди в бізнес, там усе вийде. Але для реалізації своїх ідей кращої точки, ніж влада, немає. Через це я хочу, знаю і можу зробити все для того, щоб Україна була успішною. А для цього потрібен інструмент, засіб – влада, парламент, а потім і виконавча влада. Через це і будемо йти на вибори», – заявив гість програми.

Водночас Павло Жебрівський додав, що одному йти на вибори йому нецікаво.

«Я три рази був народним депутатом. Якщо я ще раз піду по мажоритарному округу, – я перетворюсь у колекціонера посвідчень нардепа. Тому я хочу зайти в цей парламент командою. З партією «Республіканська платформа», лідером якої я є. Ми хочемо долучитися до будівництва великої України», – наголосив екс-аудитор НАБУ.

Також Павло Жебрівський додав, що в України є «неймовірні шанси», щоб називатися так, як Велика Британія.

«Британія не називає себе Британією, а Великою Британією. Потенціал в України так називатись є неймовірний. Саме заради цього хочеться прийти у парламент із командою і хочеться реалізувати те, що знаємо, вміємо й можемо», – заявив Жебрівський.

Нагадаємо, екс-аудитор НАБУ Павло Жебрівський заявив, що Україні потрібне повне «перезавантаження» антикорупційних органів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 16:36 :47